Paskaita “Kaip apsaugoti save ir savo šeimą”

Paskaita “Kaip apsaugoti save ir savo šeimą”

Savęs pažinimo ir saviraiškos studijoje jau trečią kartą viešės Kristina Lapina (dvasinis vardas Keshava Priya devi dasi) – parapsichologė, aiškiaregė, regresinės meditacijos meistrė, vedų filosofė, bhakti jogė iš Latvijos.

Geri, altruistiški, kitiems padėti besistengiantys žmonės dažnai susiduria su juos netikėtai užklumpančiomis įvairiomis nelaimėmis, nesėkmėmis ar nesusipratimais. Taip nutinka todėl, kad padėdami kitiems mes galime nesąmoningai perimti dalį tų žmonių karmos ar jų negatyvios energijos, jų problemas. Kaip gi daryti gerus darbus ir nenukentėti? Kaip apsaugoti save ir savo artimuosius? 

Sausio 23 d. 18 val. kviečiame į paskaitą “Kaip apsaugoti save ir savo šeimą nuo negatyvių pasekmių dirbant su energijomis, padedant kitiems žmonėms” 

Paskaitos metu ne tik gausite atsakymus į šiuos klausimus, bet taip pat ir išgirsite labai praktiškų patarimų, kuriuos lengvai pritaikysite savo įprastinėje veikloje.

Šios žinios labai pravers visiems, kurių kasdieniai darbai yra skirti padėti žmonėms – gydytojai, psichologai, masažistai, Reiki energijos praktikai, bioenergetikai ar kiti geros valios žmonės. 

Paskaita vyks rusų kalba, bus vertimas į lietuvių.

Daugiau apie Kristiną http://shruti.lv/interview/regressionnaja-meditacija/ (Kristinos dvasinis vardas Keshava Prija).

Kaina: 30 Lt.
Trukmė: 1,5 val.
Vieta: Vytenio g. 10, Vilnius. Įėjimas iš kiemo pusės.
www.pazinimassaviraiska.lt

Laisvu laiku Kristina ir vėl konsultuos visus spėjusius iš anksto užsiregistruoti. Asmeninė konsultacija trunka 2 valandas. Jos metu vyksta intensyvi regresinė meditacija. Kristinos atrasta ir ištobulinta metodika žmogui leidžia susivokti savyje, suprasti, kodėl viskas yra taip, kaip yra arba nėra taip, kaip norėtųsi, padeda atrasti ligų ir nesėkmių priežastis, sužinoti, kokia yra šio gyvenimo paskirtis ir tikslas. (Kaina 150 Lt). Konsultacija vyks rusų kalba, pageidaujant gali būti vertimas į lietuvių kalbą (30 Lt). 

Registracija į paskaitą ir/arba į asmeninę konsultaciją el.p. [email protected]

Laukiame Jūsų!    

DAUGIAU