Paskaita “Kaip padėti mirusiems artimiesiems”

Paskaita “Kaip padėti mirusiems artimiesiems”

Sausio 30 d., ketvirtadienį, 18 val. kviečiame į Kristinos Lapinos (dvasinis vardas Keshava Priya devi dasi) – parapsichologės, aiškiaregės, regresinės meditacijos meistrės, vedų filosofės, bhakti jogės iš Latvijos paskaitą “Kaip padėti mirusiems artimiesiems”.

Visi mes turime mirusių tėvų, senelių, prosenelių… Ar mūsų pareigos jiems prasideda ir baigiasi tik per Vėlines aplankant jų kapus? 

Gyvenimas nesibaigia palikus šį kūną. Ir ne visada tas gyvenimas būna malonus. Mūsų pareiga padėti kenčiantiems artimiesiems, nes jie patys negali to padaryti…. Vedose, žinių lobyne, kuris užrašytas prieš mažiausiai 5000 metų, o iki tol buvo perduodamos iš lūpų į lūpas, yra daug detalių aprašymų, kas vyksta mirties akimirką ir po to ir kaip gyvieji gali padėti išėjusiems…

Paskaita vyks rusų kalba, bus vertimas į lietuvių.

Laikas: sausio 30 d. 18 val.
Trukmė: 1,5 val.
Kaina: 30 Lt
Vieta: Savęs pažinimo ir saviraiškos studija, Vytenio g. 10, Vilnius. Įėjimas iš kiemo pusės.www.pazinimassairaiska.lt

Laisvu laiku Kristina ir vėl konsultuos visus spėjusius iš anksto užsiregistruoti. Asmeninė konsultacija trunka 2 valandas. Jos metu vyksta intensyvi regresinė meditacija. Kristinos atrasta ir ištobulinta metodika žmogui leidžia susivokti savyje, suprasti, kodėl viskas yra taip, kaip yra arba nėra taip, kaip norėtųsi, padeda atrasti ligų ir nesėkmių priežastis, sužinoti, kokia yra šio gyvenimo paskirtis ir tikslas. (Kaina 150 Lt). Konsultacija vyks rusų kalba, pageidaujant gali būti vertimas į lietuvių kalbą (30 Lt). 

Daugiau apie Kristiną http://shruti.lv/interview/regressionnaja-meditacija/ (Kristinos dvasinis vardas Keshava Prija).

Registracija į paskaitą ir/arba į asmeninę konsultaciją el.p. [email protected]

Laukiame Jūsų!    

DAUGIAU