Paskaita „Kūdikis be sauskelnių”

Paskaita „Kūdikis be sauskelnių”

Gruodžio 11 d., trečiadienį, 13:15 val.  Paskaita „Kūdikis be sauskelnių”

 

Treniruočių studijoje STIMULUS, Šermukšnių g. 31 A, Panevėžyje.

Vienos paskaitos trukmė – 2 val. + atsakymai į klausimus
Kaina: 25 Lt

Kūdikis ir sauskelnės – neatsiejami dalykai. Tūkstančius litų išleidžiame brangioms sauskelnėms, o kur dar iššutimai, paraudimai…Trejų metų vaikai vis dar su sauskelnėmis tapo norma. Ar gali būti kitaip? Tikrai taip! Mūsų vaikai gimsta pasirengę mums parodyti savo poreikius, tačiau mes, rūpestingi ir mylintys tėvai, slopiname savo mažylių siunčiamus ženklus ir gausiai stebimės, kad darželinukai vis dar dėvi sauskelnes.

Paskaitoje sužinosime kaip suprasti savo kūdikio poreikius ir labai ankstyvoje kūdikystėje pripratinti naudotis puoduku. Aptarsime daugkartinių ir vienkartinių sauskelnių privalumus ir trūkumus. Sužinosime viską apie daugkartines sauskelnes: kodėl verta jas rinktis, kaip prižiūrėti ir kur nusipirkti pigiau. Paanalizuosime vienkartinių sauskelnių sudėtį (jus tai išgąsdins!). Padiskutuosime apie dažniausiai tėvų daromas klaidas pratinant mažylį naudotis puoduku, kaip gydyti sudirgusią kūdikio užakaliuko odelę ir iššutimus natūraliomis priemonėmis.

 

Paskaitoje taip pat išgirsime ir sužinosime:

  • kas yra natūralioji higiena;
  • kaip suprasti kūdikio siunčiamus ženklus;
  • kada tinkamas laikas pradėti mokyti kūdikį naudotis puoduku;
  • kaip išmokyti mažylį daryti ir pasiprašyti ant puoduko;
  • kaip pripratinti ūgtelėjusį mažylį naudotis puoduku per septynias dienas.

 

Kviečiame mamytes ir tėvelius, taip pat ir skeptikus, kuriems visa tai atrodo nerealu – kartu įsitikinsime, kad tai veikia. Natūralūs dalykai niekada nebuvo sudėtingi, tiesiog mūsų patogus gyvenimas juos apsunkino.

 

Laukiame mamyčių ir tėvelių su vaikučiais, pilveliuose ar ant rankelių. Atvykstantys su vaikučiais, turėkite minkštą paklotėlį, maistelio ir žaisliuką mažyliui. Tikimės, kad ši paskaita jus įkvėps pokyčiams.

 

Paskaitą veda mediciną studijuojanti, aromaterapijos bei masažo specialistė ir tiesiog laiminga mama Giedre Veličkiene.

DAUGIAU