Paskaita “Nežemiškos civilizacijos ir naujoji kosmologija”

Paskaita “Nežemiškos civilizacijos ir naujoji kosmologija”

Gruodžio 12 d. 18 val. kviečiame į Gintaro Mikšiūno paskaitą “Nežemiškos civilizacijos ir naujoji kosmologija (paralelinių pasaulių būtybės: kaip su jomis bendrauti ir kaip atsikratyti jų įtakos)” 

Visata pilna protingos gyvybės rūšių. Iš esmės pati Visata yra protinga ir aktyvi. Gyvybės įvairovė – yra pagrindinė jos charakteristika. Viskas egzistuoja ne atskirai, viskas su viskuo yra susiję. Visata egzistuoja amžinai, kaip švarus neidentifikuotas ribų neturintis Protas. Gyvendami žemėje mes atrandame išorinį ir vidinį pasaulius, protą ir kūną, gėrį ir blogį, vienybę ir atskyrimą. Dažnai tiesa gimsta mąstant apie šiuos paradoksus. Visos pasirinktos perspektyvos ir idėjos yra teisingos, tačiau jos priklauso nuo stebėtojo sąmonės lygio.

Kai mes bandome suvokti, kas yra Visata ir įprasminti naują kosmologiją, turėdami omenyje įvairiausių gyvybės formų egzistavimą, kai mėginame įminti dualinio pasaulio paradoksų mįslę, mums tenka dar ir dar kartą prisiminti amžinas tiesas. Bet jeigu mes į Visatą žiūrėsime kūrybingai, vienybės žvilgsniu, kosmosas sutiks atskleisti vieną iš savo paslapčių.

Paskaitos metu kalbėsime apie:

– pagrindinius naujosios kosmologijos principus;

– susipažinsime su Visatoje egzistuojančiomis gyvybės formomis; organinių ir neorganinių būtybių pasireiškimo būdais;

– pasidalinsime bendravimo su neorganinėmis (anapusinėmis) būtybėmis patirtimi ir saugumo technika;

– trumpai prisiminsime paleokontaktų teoriją ir pakalbėsime apie tai, iš kur mes atsiradome;

– pasvarstysime, kokia yra Hollywoodo įtaka naujai pasaulėžiūrai, ar egzistuoja vadinamieji „reptiloidai”, kurie neva kažkada užgrobė žemę? Kaip formuojama viešoji nuomonė NSO, ateivių ir panašiomis temomis. Kokie yra tokios propagandos tikslai ir uždaviniai?

– Taip pat susipažinsime su analitine ufologija ir tikrosiomis globalizacijos paslaptimis;

Taip pat išgirsime praktinių patarimų, kaip pastebėti NSO, nes didžioji dalis žmonių į šį reiškinį tiesiog nekreipia dėmesio. Tuo tarpu NSO yra čia pat, reikia tik daugiau pastabumo. Taip pat išmoksime klasifikuoti NSO: kur yra gamtos reiškiniai, kur yra proto fenomenai, o kur gali būti tikri svetimų civilizacijų erdvėlaiviai. 

Antroje dalyje išmoksime praktinių būdų kaip atsikratyti ASTRALINIŲ PARAZITŲ!!!

Apie lektorių:
Gintaras Mikšiūnas (žurnalistas, ryšių su visuomene specialistas, parapsichologas, ezoterinių klubų lektorius, Lietuvos ezoterikų konfederacijos valdybos narys) savo veikloje remiasi realia praktika, o ne tik vadovėlinėmis žiniomis. Per paskutinius 10 metų tyrinėjo aiškiaregystę ir ekstrasensoriką per asmeninę praktiką, integruodamas ir pritaikydamas naujausias kvantinės fizikos žinias, senąją Rytų išmintį ir gyvenimišką patirtį. Atrado pagalbos sau ir žmonėms būdus, kurie veikia, todėl savo patirtimi nori pasidalinti su žmonėmis.
Domėjimosi sritys: žmogaus ir visatos sandara; kvantinė teorija; kvantinė medicina, savęs pažinimo ir savęs gydymo receptai; teoriniai ir praktiniai aiškiaregystės pagrindai; analitinė ufologija; sąmokslų, gandų, prietarų anatomija; Ci-gun metodai savęs pažinimui, meilei, gyvenimui ir verslui; ir dar daug kas…
Daugiau informacijos: www.kvantinemagija.lt

Kaina: 30 Lt.

Registruotis el.p.: [email protected]
tel. pasiteirauti 860420485
Studijos adresas: Vytenio g. 10, Vilnius. Įėjimas iš kiemo pusės.
www.pazinimassaviraiska.lt
Laukiame Jūsų!    

DAUGIAU