Paskaita “Nuo ko priklauso moters grožis”

Paskaita “Nuo ko priklauso moters grožis”

Liepos 15 d. 18 val. kviečiame į paskaitą kiekvienai moteriai aktualia tema – nuo ko priklauso mūsų grožis? Kaip pagražėti pagal Ajurvedą? 

Paskaita naudinga ir vyrams, nes grožio samprata universali.

Asta Keturkienė – klasikinės medicinos gydytoja
(enesteziologė-renimatologė,ekoskopuotoja), Ajurvedos specialistė, Ajurvedos akademijos dėstytoja, ajuvedinių masažų ir konsultacijų studijos Satvika įkūrėja ir savininkė. http://www.satvika.lt/

Asta apie save:
“Esu didelę darbo patirtį turinti klasikinės medicinos gydytoja. Keistoka klasikine vadinti mediciną, kuriai viso labo keli šimtai metų, tuo tarpu ajurveda, įamžinta prieš 5000 m., vadinama alternatyvia. Ajurveda yra mokslas apie džiugų laimingą gyvenimą, o medicina – apie ligas.
Prieš keliolika metų pradėjau ieškoti kitokių ligų gydymo būdų, nes supratau, kad jokie vaistai neveikia ligos priežasties, o tik pasekmes. Tiesų ieškojimas baigėsi, kai pradėjau studijuoti Ajurvedos akademijoje. Baigiau du kursus. Toliau mokausi klausydama paskaitų ir dalyvaudama seminaruose, nes žinių klodai nerealaus gylio. Sau taikau daugiau, negu siūlau savo pacientams indvidualių konsultacijų metu arba klausytojams paskaitose. Tai veikia, tai neabejotinai veikia, todėl labai verta keisti savo gyvenseną ir mitybą.

Galima užsirašyti individualiai konsultacijai:
Asmeninių konsultacijų metu išsiaiškinami: nusiskundimai, ligos ar negalavimų vystymasis, nustatoma dominuojantis konstitucinis tipas – doša, koreguojamos mitybos ir dienos režimo, santykių su aplinkiniais klaidos, rekomenduojami ajurvediniai sveikatinimosi metodai. Į asmeninę konsultaciją prašome registruotis paskambinant tiesiogiai Astai Keturkienei tel.nr. 868777259.

Į paskaitą prašome užsiregistruoti iš anksto el.p. pazinimas.saviraiska@gmail.com.
Tel. pasiteirauti 8 604 20 485 Asta Ivaškevičiūtė)

Paskaitos kaina: 10 eur.

Paskaitos trukmė: 2 val.

Paskaitos vieta: Savęs pažinimo ir saviraiškos studija, Vytenio g. 10, Vilnius. Įėjimas iš kiemo pusės.
www.pazinimassaviraiska.lt

Laukiame Jūsų!    

DAUGIAU