Paskaita “Sąmoningo svajojimo menas.”

Paskaita “Sąmoningo svajojimo menas.”

Kviečiame į praktinę paskaitą „Sąmoningo svajojimo menas. Kaip gauti tai, ko iš tiesų nori?”

Paskaita vyks 2014 m. gruodžio 20 d. (šeštadienį) nuo 17 iki 19 val. Savęs pažinimo ir saviraiškos studijoje, adresu Vytenio 10, Vilniuje (įėjimas iš kiemo pusės).

Paskaitą skaitys 
lektorė, knygos „Attract Your  Dreams” (išleistos JAV) autorė, saviygdos klubo „Žaliasis bambukas” vadovė GINTARĖ DAVAINIENĖ.

Informaciją apie lektorę ir jos idėjas rasite internete, adresu www.dreamer.lt

Kaip norėtume, kad nuo Naujų metų prasidėtų ir naujas gyvenimas, nauja laimė, naujas džiaugsmas. Tačiau nauji metai dažniausiai atneša ne ką kitką, kaip naujus rūpesčius ir problemas. 

Ką daryti? Kaip gi pagaliau pradėti gyventi geriau?

Rodos, svajoti mokame visi, tačiau ar svajojame? Ar tai darome sąmoningai? Ar turime konkrečios svajonės išsipildymo viziją ir didelį tikėjimą jos išsipildymo galimybe? O gal tik norime norėti patys gerai nežinodami ko ir kodėl? Gal norime visko labai daug ir vienu metu? Ar turime kantrybės sulaukti kol pagaliau mūsų svajonė išsipildys ir nepuolame svajoti apie kitką? Ar „dirbame” su savo svajonėmis?

Kai žmonės suvoks skirtumą tarp šių klausimų ir ras sau atsakymus į juos, galbūt supras kodėl jų svajonės kartais taip ir neišsipildo.

MŪSŲ NORAI TIKRAI PILDOSI! Visata, Dievas ar Aukštesnioji galia (vadinkime tai kaip norime) mus myli besąlygiškai ir mums duoda viską, ko mes prašome. Visi norai turi galimybę išsipildyti, net patys keisčiausi ir netikėčiausi, ir už juos gali tekti sumokėti didelę kainą. Mūsų nesąmoningumas bei žinių stoka gali pridaryti didelių bėdų. Norint gauti trokštamą rezultatą reikia pradėti jo siekti labai sąmoningai, kryptingai, aktyviai, atkakliai, „įdarbinant” savo pasąmonę ir laikantis Visatos dėsnių.

 Šios paskaitos metu:

 • sužinosite kuo sąmoningas svajojimas skiriasi nuo nesąmoningo ir kodėl svajoti sąmoningai yra naudinga;
  sužinosite kodėl svajonės pildosi ir kokie dėsniai tai sąlygoja;
  sužinosite kas yra TIKRASIS NORAS ir kuo jis skiriasi nuo NORO NORĖTI;
  kalbėsime apie mūsų minčių kuriamąją ir griaunamąją galią;
  išmoksite suprasti ir įvardinti savo norus bei tikruosius ketinimus;
  išsiaiškinsite kokio dydžio yra jūsų svajonės ir kaip jas pasiekti;
  išmoksite kaip teisingai suformuluoti savo norus, t. y. kokių taisyklių yra būtina laikytis, norint, kad norai tikrai išsipildytų;
  sužinosite kaip norėti ar svajoti, laikantis Visatos dėsnių;
  sužinosite kodėl svajonės kartais taip ir neišsipildo; Ar tikrai neišsipildo?
  kalbėsime apie mūsų „svajonių vagis”, mokysimės juos atpažinti;
  ugdysite tvirtą pasitikėjimą savimi ir savo svajonėmis;
  paskaitos metu bus pateikta gausybė realių, gyvenimiškų, įkvepiančių, pamokančių, veiksmingų tiek asmeninių, tiek kitų žmonių svajonių išsipildymo pavyzdžių. Vienas geriausių būdų mokytis – tai mokytis iš pavyzdžių.

  Paskaitos metu tikrai nebus sausų pozityvios psichologijos žinių apie dabar taip madingą „Minčių valdymą” ar „Traukos dėsnį”. Ši lektorė – tikra praktikė. Jūs išgirsite apie jos asmeniškai išgyventą minčių valdymo praktiką ir asmenines patirtis, einant savo tikslų ir svajonių įgyvendinimo keliu, kurios gali tapti pamokančiomis ir vertingomis kiekvienam iš Jūsų.

Lektorės pranešimą REK konferencijoje rasite čia: https://www.youtube.com/watch?v=6hE-9AVZs5w 

Paskaitos kaina – 30 Lt.

Registruotis prašome el.p.: pazinimas.saviraiska@gmail.com
tel. pasiteirauti: 8 604 20 485 (Asta )

Mūsų adresas: Vytenio g. 10, Vilnius (atskiras įėjimas iš kiemo pusės).

www.pazinimassaviraiska.lt

Laukiame Jūsų!

DAUGIAU