Paskaita „Tėvų ir vaikų santykiai“

Paskaita „Tėvų ir vaikų santykiai“

Sveiki : ).

Kviečiame į paskaitą apie tėvų ir vaikų santykius, vaikus žalojančias populiarias auklėjimo formas bei pozityviąją tėvystę ir jos iššūkius. Gyvenimiški pavyzdžiai, praktiniai patarimai, kaip padėti vaikams tapti laimingiems.

Lektorius – Vaidas Arvasevičius. Pirmiausia jis – trijų vaikų tėtis, šeimoje ir konsultacinėje praktikoje taikantis vedines žinias. Taip pat treneris savo kovos menų studijos mokiniams, vaikų darželio vaikams ir konsultantas darželio auklėtojoms. Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro konsultantas, dalyvaujantis projekte „Ugdymas karjerai”. Konsultuoja pedagogus, tėvus ir mokinius gyvenimo krypties pasirinkimo bei savo prigimties suvokimo, ateities planavimo per savęs pažinimą klausimais dešimtyje kuruojamų Vilniaus mokyklų, gimnazijų. Rengia temines paskaitas bei tęstinius seminarus, atskleidžiančius įvairiausius gyvenimo veiklos pasirinkimo aspektus.

Laikas: kovo 3 d., 15:00 val.
Vieta: Vytenio g. 10, Vilnius
(Savęs pažinimo ir saviraiškos studija, www.pazinimassaviraiska.lt).
Atsilyginti už renginį bus galima paaukojimu.

Išsamesnė informacija apie renginį: kaipmelynaten@gmail.com arba 867224334 (Ieva).

P.S. Jei Jūs sergate virusine infekcija, karščiuojate ar esate peršalęs – saugodami savo ir kitų sveikatą, pasirinkite kitą susitikimą, kai būsite visiškai sveiki. Paskaitos įrašą bus galima parsisiųsti adresu http://irasai.ievospuslapis.lt/.

DAUGIAU