Paskaita “Vyriško ir moteriško prado atpažinimas savyje”

Paskaita “Vyriško ir moteriško prado atpažinimas savyje”

Ne tik žmonės, gyvūnai, bet ir augalai yra dviejų lyčių – moteriškos ir vyriškos. Vyriška ir moteriška energijos užpildžiusios visa, kas gyva. Dar daugiau, kiekviename žmoguje yra abi šios energijos ir žmogaus lytį nulemia ne tik jo kūnas, bet ir moteriško ir vyriško prado tinkama pusiausvyra. 

Dabar daug moterų aktyviai siekia susigrąžinti tikrąjį moteriškumą. Ši paskaita padės įvertinti savyje vyriškos ir moteriškos energijos balansą ir suteiks praktinių žinių, kaip padidinti moterišką energiją ir sumažinti vyrišką.

Kovo 24 d. 18 val. kviečiame visas moteris į paskaitą “Vyriško ir moteriško prado atpažinimas savyje”

Paskaita grindžiama senovinėmis Vedų žiniomis, kurios pritaikytos šiandienai keičia gyvenimus į gerą.

Paskaitą skaito Asta Ivaškevičiūtė – beveik 10 metų dirbo reklamos ir rinkodaros srityje, siekė karjeros aukštumų. Tačiau, užlipusi išsvajotos karjeros laiptais, suprato, kad laimės čia nėra. Pradėjusi ieškoti laimės, atrado Reiki, bhakti jogą ir Vedas. Tuomet ji priėmė vieną iš pračių drąsiausių sprendimų – mesti perspektyvią karjerą, sėkmingą darbą ir daryti tai, kas iš tikrųjų teikia džiaugsmo. Taip gimė “Savęs pažinimo ir saviraiškos studija” Vilniuje, kurią įkūrė dvi bendramintės draugės – Asta ir Dainora. Asta Ivaškevičiūtė studijuoja Vedas, o žinias pritaiko savo gyvenime. Ji skaito paskaitas apie moterų ir vyrų santykius, harmoningų santykių kūrimą ir apie tai, kaip gi įsileisti laimę į savo gyvenimą. Daugiau jos paskaitų rasite čia: http://www.astaivaskeviciute.weebly.com/ 

Asta taip pat yra Reiki Meistrė – Mokytoja. Reiki yra vienas iš alternatyviosios medicinos gydymo būdų, skirtas psichinei, emocinei bei fizinei žmogaus sveikatai atstatyti.

Paskaitos kaina 10 eur.
Paskaitos trukmė 2,5 val.
Paskaitos vieta: Savęs pažinimo ir saviraiškos studija, Vytenio g. 10, Vilnius. Įėjimas iš kiemo pusės.
www.pazinimassaviraiska.lt

Registruotis prašome el.p. pazinimas.saviraiska@gmail.com
Tel. pasiteirauti 8 604 20 485 (Asta )

Laukiame Jūsų! 🙂    

DAUGIAU