Paskaita „Žmogaus sielos jėga XXI amžiuje“

Paskaita „Žmogaus sielos jėga XXI amžiuje“

Pasaulinis Dvasinis Universitetas Brahma Kumaris nuoširdžiai kviečia visus norinčius į programą „Žmogaus sielos jėga XXI amžiuje“  2015 m. rugpjūčio 20 d., ketvirtadienį, 18 val.

Savo dvasine patirtimi pasidalins daktaras Vidžai Kumar Uttanur (Indija).

Okeanologijos daktaras Vidžai Kumar Uttanur baigė Delio universitetą, daugiau negu 30 metų praktikuoja Radža jogą, yra Brahma Kumaris Pasaulinio Dvasinio Universiteto mokslinės grupės narys, daugelio seminarų, konferencijų, retritų koordinatorius.

Visi svajoja apie ateitį. Kai jums buvo, pavyzdžiui, 17–20 metų, juk galvojote apie savo ateitį?  O dabar? Daug kas priklauso nuo mūsų amžiaus, bet toli gražu ne tik nuo jo. Argi Jūs nenorite, kad rytoj pasidarytų lengviau gyventi, kad Jus galų gale suprastų viršininkas arba kaimynas, o gal vyras arba žmona, su kuria gyvenate jau daug metų?  Vis tik ką reikia padaryti patiems, kad dingtų problemos, kad XXI-ame amžiuje pasiteisintų mūsų lūkesčiai ir viltys: tapti sveikiems ir laimingiems? Kaip pakeisti savo gyvenimą į gera – apie konkrečius ir paprastus metodus ir bus kalbama programoje.

Adresas:  Lietuvos kultūros tyrimų institutas, Saltoniškių g. 58, Vilnius

Įėjimas laisvas.

 

Tel.: 272 26 54,  8641 54714

www.bkwsu.org, www.brahmakumaris.ru

vilnius@lt.brahmakumaris.org 

DAUGIAU