paskaita “Žmonių poravimosi ypatumai” II dalis

paskaita “Žmonių poravimosi ypatumai” II dalis

Kovo 13 d. 18 val. kviečiame į paskaitos “Žmonių poravimosi ypatumai” tęsinį!

Ankstesnėje paslaitoje Žmonių poravimosi ypatumai išsiaiškinome, kad siekiant darnos šeimoje ir visuomenėje, vyrai turėtų atrasti savyje vyriškumą, o moterys – moteriškumą, ieškojome atsakymų į klausimą, kas yra tikras vyras ir tikra moteris. Mėginome atskleisti žmogaus, kaip rūšies tikruosius nematomus poravimosi ypatumus, nustatėme, kada, kodėl ir kaip vyksta dominavimo poroje inversija ir kaip šį pagundų kupiną procesą suvaldyti iš abiejų pusių, kaip neišgąsdinti partnerio savo noru būti stipresniu (e). 

Naujojoje paskaitoje pakalbėsime apie tai:
* kodėl vyrai vengia šeimos, vestuvių, o moterys apie tai tik ir svajoja? Ar ar tai tiesa? Ar tai yra ženklas, kad mes, žmonės, šiuo požiūriu esame nukrypę nuo gamtos normos? 
* Pakalbėsime apie tai, kodėl degraduoja šeimos institutas, pirmiausia griaunant vyro, kaip lyderio vertės suvokimą. 
* Taip pat pakalbėsime apie stereotipus bei mitus, kuriuos skleidžia „valdiškos” struktūros griaudamos šeimą ir koks yra tikslas? 

Apie lektorių:
Gintaras Mikšiūnas (žurnalistas, ryšių su visuomene specialistas, parapsichologas, ezoterinių klubų lektorius, Lietuvos ezoterikų konfederacijos valdybos narys) savo veikloje remiasi realia praktika, o ne tik vadovėlinėmis žiniomis. Per paskutinius 10 metų tyrinėjo aiškiaregystę ir ekstrasensoriką per asmeninę praktiką, integruodamas ir pritaikydamas naujausias kvantinės fizikos žinias, senąją Rytų išmintį ir gyvenimišką patirtį. Atrado pagalbos sau ir žmonėms būdus, kurie veikia, todėl savo patirtimi nori pasidalinti su žmonėmis.
Domėjimosi sritys: žmogaus ir visatos sandara; kvantinė teorija; kvantinė medicina, savęs pažinimo ir savęs gydymo receptai; teoriniai ir praktiniai aiškiaregystės pagrindai; analitinė ufologija; sąmokslų, gandų, prietarų anatomija; Ci-gun metodai savęs pažinimui, meilei, gyvenimui ir verslui; ir dar daug kas…
Daugiau informacijos: www.kvantinemagija.lt

Kaina: 30 Lt.
Laikas: kovo 13 d., 18 val.
Trukmė: 3 val.
Studijos adresas: Vytenio g. 10, Vilnius. Įėjimas iš kiemo pusės.

Registruotis el.p.: [email protected]
tel. pasiteirauti 860420485 (Asta)
www.pazinimassaviraiska.lt

Laukiame Jūsų!    

DAUGIAU