Paskaitos  “7 čakros ir kaip jų veikla įtakoja gyvenimą”

Paskaitos “7 čakros ir kaip jų veikla įtakoja gyvenimą”

Vasario mėnesio trečiadieniais, nuo 17:30 val. kviečiame į paskaitų ciklą apie žmogaus energetiką “7 čakros ir kaip jų veikla įtakoja gyvenimą”.

Paskaitų metu ne tik išsamiai susipažinsite su kiekvienos čakros veikla, bet ir gausite praktiškų patarimų, kaip normalizuoti, harmonizuoti jų veiklą, kad ir gyvenimas taptų geresnis. 

Mes matome tik 5% mus supančio pasaulio, o jaučiame visais organais tik 10%. O kur likę 90 % pasaulio, kuris supa mus?

Vasario 5 d. 17:30 val. Pirmoji paskaita
* Įžanga. 
* Muladhara čakra. Veikiami organai: storoji ir tiesioji žarna, kaulai, stuburgalis, kojos, pėdos. Nuo jos veikimo priklauso mūsų išgyvenimas – fizinė sveikata, imunitetas, finansinė sėkmė. 
* Svadhisthana čakra.Veikiami organai: lytinės liaukos, apatinėje pilvo dalyje esantys organai, kryžkaulis, dubens ertmė, gimda, inkstai, šlapimo pūslė, kraujotaka, kūno skysčiai. Nuo jos veikimo priklauso mūsų kūrybingumas, gebėjimas mėgautis gyvenimu ir tuo pačiu – atsispirti žalingiems įpročiams.

Vasario 12 d. 17:30 val. Antroji paskaita.
* Manipura čakra. Veikiami organai: kasa, skrandis, tulžies pūslė, kepenys, blužnis, plonoji žarna, pilvo ertmė, vegetatyvinė nervų sistema. Nuo jos veikimo priklauso mūsų gebėjimas užjausti, jausti, drąsa pasakyti “ne”, kai to reikia ir pasakyti “taip”, kai tai būtina, išsikovoti pripažinimą.
* Anahata čakra. Veikiami organai: širdis, plaučiai, kraujotaka, kraujas, oda, rankos, plaštakos, viršutinė nugaros dalis, krūtinės ląsta, bronchai. Nuo šios čakros veikimo priklauso mūsų gebėjimas mylėti ir būti mylimiems, imunitetas, teisingas savęs ir aplinkinių suvokimas, dvasinio ir fizinio būvio pusiausvyra.

Vasario 19 d. 17:30 val. Trečioji paskaita.
* Višudha čakra. Veikiamos kūno dalys: kaklas, žandikauliai, gerklos, trachėja, stemplė, kvėpavimas, balsas, kaklo slanksteliai, sprandas, pečiai, klausa. Nuo šios čakros veiklos priklauso mūsų sugebėjimas bendrauti – tiksliai išreikšti savo mintis ir teisingai suprasti aplinkinius, gebėjimas susikaupti ir mokytis, savo individualumo suvokimas ir kūrybingumo išreiškimas. 
* Adžna čakra. Veikiamos kūno dalys: smegenėlės, veidas, akys, ausys, nosys, prienosiniai ančiai, hormoninė sistema, nervų sistema. Nuo jos priklauso regėjimas plačiąja prasme – gebėjimas matyti materialų ir dvasinį pasaulius, vaizduotė “skaityti tarp eilučių”, intuicija, intelektas ir loginis mąstymas.

Vasario 26 d. 17:30 val. Ketvirtoji paskaita.
* Sahasrara čakra. Veikiamos kūno dalys: vidurinės smegenys, akys, visas organizmas. Nuo jos priklauso ryšys su dieviškumu, dvasinio augimo potencialas, viską apimantis žinojimas ir taip pat – viso organizmo veikla, visų kitų šešių čakrų veikla. 
* Čakras harmonizuojanti meditacija.

Lektorė – Asta Ivaškevičiūtė, Reiki meistrė, Savęs pažinimo ir saviraiškos studijos bendraturtė. 

Paskaitų ciklo kaina: 120 Lt. 
Paskaitų trukmė: 1,10 val. 
Vieta: Savęs pažinimo ir saviraiškos studija, Vytenio g. 10, Vilnius. Įėjimas iš kiemo pusės.
www.pazinimassaviraiska.lt

Registruotis prašome el.p. [email protected]
Tel. pasiteirauti 8 604 20 485 (Asta )

Laukiame Jūsų!    

DAUGIAU