PAŠOK MAN TAI…

PAŠOK MAN TAI…

Gegužės 15 d., 21 val. atėjęs į Laikrodžių muziejaus kiemelį išvysk tai, kuo žavisi Europos šokių profesionalai!
Klaipėdos vaikų laisvalaikio centro klubo „Saulutė” šokių studija „Intrus” pristato street dance show spektaklį „Pašok man tai…”

Jūsų laukia įdomiausi „Intrus” šokiai, pelnę apdovanojimus prestižiniuose konkursuose, ir šiuolaikiška Pelenės istorija, pagardinta šiuolaikiška muzika, originaliais sceniniais sprendimais, akrobatika ir įspūdingais fakyrų šou.

Spektaklio sumanymas „Intrus” kilo pernai ruošiantis Europos disko bei street dance show čempionatui „Discoworld-2009″ Slovakijoje. Tuomet įvairaus amžiaus šokėjai geriausius savo pasirodymus sudėjo į vientisą programą, kurią apjungė bendras siužetas, ir prieš išvykdami į kelionę pristatė ją klaipėdiečiams. Šis darbas ir jo rezultatas taip patiko pačiai komandai bei spektaklio scena tapusio Klaipėdos laikrodžių muziejaus administracijai, kad sumanymą buvo nuspręsta išsaugoti ir išplėtoti.

Šis projektas – Klaipėdos vaikų laisvalaikio centro festivalio „Žaisminga laisvalaikio diena” ir Muziejų nakties programos dalis.

Įėjimas – nemokamas. Renginio metu bus renkamos lėšos skirtos jaunųjų šokėjų kelionei į šokių čempionatą užsienyje finansuoti.

Partneriai:
Aukščiausio lygio renginių techninis aptarnavimas – www.muzikosservisas.lt
mgpro.lt
www.ve.lt
dbdizainas.lt
muzikiniai sprendimai – Dj Tonny

Plačiau: http://www.intrus.lt

 

DAUGIAU