Patyriminė stovykla suaugusiems

Patyriminė stovykla suaugusiems

SAVĘS PAŽADINIMAS GERESNIAM GYVENIMUI    
Jei domitės savęs pažinimu, jei Jums patinka gamta, jei mėgstate bendrauti, jei norite tobulėti bei dar geriau pažinti save, jei Jums svarbu nukreipti savo asmeninės energijos sistemos veiklą geresniam gyvenimui, vadinasi ši kūrybinė – patyriminė savęs pažinimo ir saviraiškos stovykla – skirta Jums!

Stovykla vyks ramioje gyvenvietėje – modernioje Pilaitėje, kuri stovi Pašulių kaime, 30 km nuo Kauno, miškų apsuptyje, gražiai sutvarkytoje 2 ha aptvertoje teritorijoje. Atstumas nuo Kauno iki sodybos – 34 km, atstumas nuo Vilniaus iki sodybos – 89 km. Pilnas penkias dienas leisime gryname ore, ant minkštos žolytės, erdvioje bei saugioje teritorijoje, kurioje vyks įvairios paskaitos, praktikumai, kūrybinės veiklos, meditacijos bei dailės ir pasakų terapijos užsiėmimai.

Trumpai apie veiklas stovykloje:

Stovykloje vyks kūrybiniai užsiėmimai, dailės ir pasakų terapija, kurių metu įgysite vertingos pozityvios pokyčių patirties, išgryninsite asmeninę vertybių sistemą, atpažinsite savyje glūdinčius vidinius resursus bei sužinosite, kaip savo mintis nukreipti geresniam ir pozityvesniam gyvenimo kūrimui.

Dailės terapija – tai spontaniška kūryba, suteikianti plačių galimybių tyrinėti, išreikšti save, savo jausmus, pasaulėjautą ir mintis, padeda visa tai suvokti ir transformuoti – meniniai įgūdžiai nėra būtini. Grafiniai vaizdiniai lengviau nei žodžiai priartina prie realybės – piešinio kalba, įvairūs simboliai dažnai “prabyla” tada, kai sąmonei nebepakanka žodžių.

Pasakų terapijos užsiėmimo metu Jūs kursite pasaką ir mokysitės ją analizuoti, atkreipsite dėmesį į Jums svarbius dalykus, akcentuojant asmeninius poreikius ir gyvenimiškas situacijas. Dailės ir pasakų terapijos metodų pagalba bei per santykius su savimi ir kitais turėsite puikią galimybę dar geriau suprasti save, susigaudyti savo mintyse ir jausmuose, išmokti geriau bendrauti, įveikti nerimą, keisti savo elgesį bei mąstymą.

Kiekvieną dieną vyks paskaitos įvairiomis savęs pažinimo temomis, o vakarais diskusijas pratęsime prie laužo. Paskaitų/praktikumų metu suprasite vyriškos ir moteriškos prigimties stiprybes bei skirtumus, suprasite, kaip visa tai panaudoti kuriant savo harmoningą gyvenimą, sužinosite, kodėl būtina savyje vystyti moteriškumą arba vyriškumą, ir kaip nuo to priklauso sėkmė gyvenime, suprasite, kaip kurti tarpusavio bendravimą, kuris vestų į sėkmę, harmoniją ir laimę.

Kiekvieną rytą pasitiksime dieną žvaliai besimankštindami – rytais vyks kūno mankšta. Vyks įvairios meditacijos, kurių metu išmoksime nuraminti savo protą ir tokiu būdu atsipalaiduosime. Taip pat kursime Asmeninę Mandalą bei konstruosime pageidaujamo asmeninio gyvenimo vaizdo koliažą.

Pusryčiai, pietūs ir vakarienė mums bus paruošti (skanus, šviežias, sotus – vegetarinis maistas).
Sodyboje yra puikios apgyvendinimo sąlygos – atskiri kambariai (triviečiai, keturviečiai, penkiaviečiai – pagal pageidavimą).
Puikiai pailsėsite gamtoje (pasivaikščiojimas šalia esančiame miške, tinklinis, maudynės nedideliame tvenkinyje…)

Stovyklos kaina vienam dalyviui: 650 Lt
 (įskaičiuotas apgyvendinimas, pusryčiai, pietūs ir vakarienė, stovyklos programa, visi užsiėmimai bei reikiamos priemonės užsiėmimų metu).
Vietų skaičius ribotas: planuojamas stovyklos dalyvių skaičius iki 20 žmonių!

Stovyklos vadovai:

Asta Ivaškevičiūtė – beveik 10 metų dirbo reklamos ir rinkodaros srityje, siekė karjeros aukštumų. Tačiau, užlipusi išsvajotos karjeros laiptais, suprato, kad laimės čia nėra. Pradėjusi ieškoti laimės, atrado Reiki, bhakti jogą ir Vedas. Tuomet ji priėmė vieną iš pračių drąsiausių sprendimų – mesti perspektyvią karjerą, sėkmingą darbą ir daryti tai, kas iš tikrųjų teikia džiaugsmo. Taip gimė “Savęs pažinimo ir saviraiškos studija” Vilniuje, kurią įkūrė dvi bendramintės draugės – Asta ir Dainora. Asta Ivaškevičiūtė studijuoja Vedas, o žinias pritaiko savo gyvenime. Ji skaito paskaitas apie moterų ir vyrų santykius, harmoningų santykių kūrimą ir apie tai, kaip gi įsileisti laimę į savo gyvenimą. Daugiau jos paskaitų rasite čia: http://www.vedukeliu.lt/lektoriai/24Asta taip pat yra Reiki Meistrė. Reiki yra vienas iš alternatyviosios medicinos gydymo būdų, skirtas dvasiniam, fiziniam tobulėjimui bei psichinei, emocinei ir fizinei žmogaus sveikatai atstatyti.

Dainora Skrabulienė – edukologė, dailės didaktikos specialistė, pedagogė, baigusi specialiuosius dailės terapijos metodų taikymo kursus. Dainora jau 11 metų dirba pedagoginį darbą, veda dailės saviraiškos ir dailės terapijos užsiėmimus vaikams bei suaugusiems. Organizuoja įvairius seminarus, paskaitas, kūrybinius užsiėmimus, dailės plenerus. Taip pat – viena iš VšĮ “Savęs pažinimo ir saviraiškos studijos” įkūrėjų, nuolat besidominti savęs pažinimu, visas įgytas žinias praktiškai taikanti savo darbe ir asmeniniame gyvenime. Dainora yra dviejų dukrelių mama (Lurdos ir Elzės). Dainora taip pat – sertifikuota „Eneagramos” (unikalaus savęs ir kitų pažinimo metodo) praktikantė.

Viktorija Grigorjeva – psichologė, pasakų dirbtuvių “Permainų vėjas” įkūrėja, lektorė, nuolat besigilinanti į pasakų terapijos gelmes. Viktorija augina 6 m. sūnelį ir daug skiria laiko praktiniam pasakų bei žaidimų terapijos pritaikymui; jau 4 metus ištisai dirba su vaikais, organizuoja viešąsias pasakų dirbtuves bei kūrybinius užsiėmimus šeimoms, vaikams organizuoja ir veda dailės saviraiškos ir pasakų terapijos užsiėmimus. Viktorija yra baigusi Maskvos ekonomikos lingvistikos institutą, Psichologijos fakultetą, čia įgijo psichologo ir psichologijos dėstytojo diplomą, baigė psichologinio konsultavimo specializaciją.Maskvos kognityvinio konsultavimo institute Viktorija baigė bazinę kognityvinio orientacinio konsultavimo programą.Tarptautiniame praktinės psichologijos „Integracija” centre (Maskva) ji baigė bazinę simbolių dramos kvalifikacijosjos kėlimo programą.Tarptautiniame biznio institute (Vilnius) – tris NLP kvalifikacijos kėlimo kursus. Viktorija taip pat yra baigusi Reiki sistemos (energetinis gydymas) tris praktinius kursus pagal gydytojo Mikao Usui metodą (Japonija) ir gavusi meistro – gydytojo vardą.

Stovyklos metu taip pat sulauksime įvairių svečių, kurie dalinsis savo žiniomis bei patirtimi, tai – Virginijus Mockus, Reiki mokytojas, Artūras Dabkevičius, biolauko tyrėjas ir konsultantas bei kiti.

TOBULĖKIME IR PLANUOKIME KŪRYBIŠKAS VASAROS ATOSTOGAS KARTU!

Registruotis galite el.p. [email protected],
tel. pasiteirauti 868444109 (Dainora) arba 860420485 (Asta).

Registracija bus patvirtinta grynaisiais arba pavedimu sumokėjus 300 Lt avansinį mokėjimą. Likusią sumos dalį galėsite sumokėti, kai atvyksite į stovyklą.
PASTABA: užsiregistravus ir neatvykus į stovyklą, avansinis mokėjimas nebus grąžinamas, tačiau bus galimybė sumokėtą sumą panaudoti kitoms paskaitoms ar seminarams, kurie vyksta mūsų studijoje.

Rekvizitai mokėjimui iš anksto:
VšĮ SAVĘS PAŽINIMO IR SAVIRAIŠKOS STUDIJA
Įmonės kodas: 303011485; a.s LT957044060007887398

KŪRYBINĖS – PATYRIMINĖS STOVYKLOS PROGRAMA

Pirmadienis, liepos 28 d.

9.30 – 10.30 val. – Atvykstame ir įsikuriame.
10.30 – 11.30 val. – Stovyklos atidarymas: stovyklos dalyvių pažintis, stovyklos idėjos ir darbo metodų pristatymas.
11.30 – 13.00 val. – Kūrybinis užsiėmimas, taikant lėlių terapijos metodus „Kas aš?”
13.00 – 14.00 val. – Pietūs
14.00 – 15.00 val. – Poilsis (pageidaujantiems „Šviesos meditacija”)
15.00 – 18.00 val. – Kūrybinis bendravimo užsiėmimas taikant dailės terapijos metodus “Savęs pažinimas santykyje su kitais – Mano karalystė”
18.00 – 19.00 val. – Vakarienė
19.00 – 21.00 val. – Kūrybinis užsiėmimas „Molio lipdymo stebuklas – mane globojantis Angelas”
21.00 – 23.00 val. – Vakaras prie laužo (bendravimas, dainos ir žaidimai)

Antradienis, liepos 29 d.

7.30 – 8.15 val. – Rytinė mankšta
9.00 – 10.00 val. – Pusryčiai
10.00 – 12.30 val. – Paskaita ir diskusija “Biolaukas – žmogaus fizinės, energinės, emocinės bei psichinės būklės indikatorius”. Svečiuose Artūras Dabkevičius (lektorius, techn. mokslų daktaras, biolauko tyrėjas ir konsultantas). Daugiau informacijos apie lektorių: www.biolaukas.lt
13.00 – 14.00 val. – Pietūs
14.00 – 15.00 val. – Poilsis (pageidaujantiems „Šviesos meditacija”)
15.00 – 18.00 val. – Dailės terapija „Savityra. Mano emocijos, nuotaikos ir jausmai”
18.00 – 19.00 val. – Vakarienė
19.00 – 21.00 val. – Paskaita “Kas trukdo būti laimingu”
21.00 – 23.00 val. – Poilsis arba vakaras prie laužo (bendravimas, dainos ir žaidimai)

Trečiadienis, liepos 30 d.

7.30 – 8.15 val. – Rytinė mankšta
9.00 – 10.00 val. – Pusryčiai
10.00 – 12.30 val. – Dailės terapija „Saviidentifikacija. Galia ir vidiniai resursai”
13.00 – 14.00 val. – Pietūs
14.00 – 15.00 val. – Poilsis (pageidaujantiems „Energijos atstatymo meditacija”)
15.00 – 17.30 val. – Paskaita „Kaip papildyti vidinius resursus ir gauti jėgų?”
18.00 – 19.00 val. – Vakarienė
19.00 – 21.00 val. – Kūrybinis monotipijos užsiėmimas “Simbolis, suteikiantis man energijos”
21.00 – 23.00 val. – Poilsis arba vakaras prie laužo (bendravimas, dainos ir žaidimai)

Ketvirtadienis, liepos 31 d.

7.30 – 8.15 val. – Rytinė mankšta
9.00 – 10.00 val. – Pusryčiai
10.00 – 13.00 val. – Pasakų terapija „Mano baimės ir išsilaisvinimas iš jų”
13.00 – 14.00 val. – Pietūs
14.00 – 15.00 val. – Poilsis (pageidaujantiems „Energijos atstatymo meditacija”)
15.00 – 18.00 val. – Kūrybinis užsiėmimas “Mano Mandala” (tapyba ant drobės)
18.00 – 19.00 val. – Vakarienė
19.00 – 21.00 val. – Paskaita „Harmoningų santykių kūrimas”
21.00 – 23.00 val. – Poilsis arba vakaras prie laužo (bendravimas, dainos ir žaidimai)

Penktadienis, rugpjūčio 1 d.

9.00 – 10.00 val. – Pusryčiai
10.00 – 11.00 val. – Interaktyvus užsiėmimas “Mano gyvenimo vertybės”
11.00 – 14.00 val. – Kūrybinis užsiėmimas taikant dailės terapijos metodus „Mano norai, troškimai ir svajonės – gyvenimo vaizdo koliažas”
14.00 – 15.00 val. – Pietūs
15.00 – 17.00 val. – Sukurtų “Gyvenimo vaizdo koliažų” aptarimas – refleksija.
17.00 – 18.00 val. – Stovyklos uždarymas, refleksija ir pažymėjimų įteikimas.
18.00 – 19.00 val. – Vakarienė
19.00 – 20.00 val. – Tvarkomės ir išvykstame

https://www.facebook.com/events/490304144403205
www.pazinimassaviraiska.lt

DAUGIAU