Pavasarį skelbs „Saint Petersburg Disco Spin Club”

Pavasarį skelbs „Saint Petersburg Disco Spin Club”

Sostinės klubas „Studio 9″ pavasarį sveikins gaiviais disko gūsiais iš Rytų. Kovo 1 d. „Spring Issue” naktyje pasirodys pastaruoju metu garsiai linksniuojamas šokių muzikos kūrėjas Kirilas Sergejevas, klubinei bendruomenei geriau žinomas „Saint Petersburg Disco Spin Club” slapyvardžiu.
Pirmąkart į Lietuvą atvykstantis nu disco scenos atradimas į klausytojų, kritikų bei kolegų topus įsiveržė pirmu bandymu. Vos pasirodę internete, du debiutiniai „Saint Petersburg Disco Spin Club” kūriniai iškart pelnė scenos senbuvių Max Essa ir „The Dead Rose Music Company” simpatijas, o jaunam talentui iš Rusijos buvo pasiūlyta juos išleisti pripažintose šokių muzikos įrašų kompanijose. Taip netikėtai prieš metus prasidėjusi sėkmės istorija tęsiasi iki šiol – šiandien „Saint Petersburg Disco Spin Club” yra ne tik gerbiamas prodiuseris, bet ir laukiamas didžėjus gimtosios šalies bei Europos klubuose.
Svečio vizitu rūpinasi jau kurį laiką Vilniuje gyvenantis minskietis Stepan Bitus. Aktyviai naktiniame gyvenime besireiškiantis baltarusis tikina, jog vis geriau pažįsta vietinių klubų lankytojus ir jų poreikius.
„Naktinis Vilnius man pačiam tapo labai artimu. Imponuoja mažesnės erdvės, jauki atmosfera ir drąsiai šokantys žmonės. Visa tai įkvepia, todėl tikiu, kad po šio vakarėlio sostinės klubinėtojams pristatysiu dar ne vieną aktualų projektą ar didžėjų iš užsienio”, – teigė ketvirtus metus Lietuvoje reziduojantis Stepan Bitus.
Kartu su juo ir „Saint Petersburg Disco Spin Club” klubo „Studio 9″ scenoje penktadienį pasirodys „Downtown Party Network” dueto siela Saulty.

Daugiau:
Saint Petersburg Disco Spin Club – Love Spin vaizdo klipas
http://youtu.be/r4-blXecjKY

 

DAUGIAU