PELENĖ 2016

PELENĖ 2016

Dar didesnė, dar įspūdingesnė, rekordiškai išaugusi 23-oji tarptautinė grožio paroda PELENĖ 2016. Tik čia renkasi visi grožio srities profesionalai. Tik čia pasaulinės grožio naujienos ir tendencijos, garsūs grožio meistrai ir profesionalai, įspūdinga juvelyrikos ekspozicija.

Daugiau kaip 250 pasaulines grožio naujienas pristatančių įmonių iš Lietuvos ir užsienio.

Data: balandžio 8-10 d.
Vieta: 3, 4, 5 parodų salės. Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO (Laisvės pr. 5, Vilnius)

Parodos ekspozicija:
5 salė – grožio paslaugos ir priemonės, skirtos profesionaliam naudojimui
3 salė – grožio paslaugos ir priemonės, skirtos galutiniam vartotojui
4 salė – stiliaus detalės ir aksesuarai; išskirtinių juvelyrinių dirbinių ekspozicija, kurioje galėsite apžiūrėti ir įsigyti daugiau kaip 70 juvelyrų darbų.

Parodos darbo laikas: 
Balandžio 08 d. – 10.00 – 19.00
Balandžio 09 d. – 10.00 – 19.00
Balandžio 10 d. – 10.00 – 17.00

Parodoje vyks atviras Lietuvos čempionatas „Pelenė 2016“
Daugelyje pasaulio šalių kirpėjų, vizažistų bei manikiūrininkų konkursų ir čempionatų tradicijos yra puoselėjamos jau daugelį metų, o tokie renginiai pritraukia ne tik begales šios srities meistrų, bet ir smalsuolių, besidominčių grožiu, mada bei jos naujovėmis.

„Kirpėjų ir grožio specialistų asociacija“ kartu su Lietuvos parodų ir kongresų centru „Litexpo“ organizuoja atvirą Lietuvos čempionatą „Pelenė 2016“ , skirtą mūsų šalies grožio meistrams bei jauniems specialistams, siekiantiems savo profesijos aukštumų bei nuolatinio tobulėjimo.
Geriausiai pasirodžiusiems bus suteikta galimybė prisijungti prie Lietuvos nacionalinės komandos, kuri atstovauja mūsų šaliai Europos, Pasaulio bei kituose tarptautiniuose čempionatuose. Vienas iš čempionato tikslų yra atrasti talentingus meistrus, skatinti jų tobulėjimą bei suteikti jiems galimybę save realizuoti profesinėje srityje.
Į čempionatą taip pat atvyks ir Europoje bei Pasaulyje žinomi meistrai, kurie teisėjaus čempionate. Vizažo meistrai: Natalija Pavlova, Denis Kartashev, Nina Gorlushko ir kiti žymūs specialistai. Jie prisijungs prie čempionato teisėjų komandos siekiant kuo aukštesnės čempionato kokybės užtikrinimo. 

Atviras Lietuvos čempionatas vyks balandžio mėn. 8– 10 d. „Litexpo“ 1-oje salėje.

Dalyvių registracija į čempionatą: www.kigsa.lt

DAUGIAU