Penkių vidinių ritmų kelionė (judesio terapija)

Penkių vidinių ritmų kelionė (judesio terapija)

Tai penkių užsiėmimų ciklas, skirtas tiek vyrams, tiek ir moterims. Čia judame įvairiais ritmais, susijungdami su skirtingomis energijos rūšimis: moteriška, vyriška, chaotiška, džiaugsmo ir ramybės. Taip pat keliaujame per gyvenimo tarpsnius nuo kūdikystės iki pat gyvenimo saulėlydžio. Taip mes pasidovanojame sau galimybę geriau jausti savo kūną, išsilaisvinti iš trukdančių praeities sąlygotumų, tapti laisvesniais ir energingesniais.

 

JUDESIO TERAPIJOS SEMINARŲ PLANAS:

Spalio 13 d. – I dalis. Mama.

Čia susitinkame su savo moteriškąja energija, savo kūnu, įsižeminame. Pabaigoje atliekame atleidimo meditaciją, skirtą mamai.

 

Spalio 27 d. – II dalis. Tėvas.

Akcentuojame savo vyriškąjį, priimantį sprendimus bei galintį apginti, ritmą. Stipriname vyriškąją energiją, kuri jungia mus su vaikyste, su širdimi bei bendravimu, gydančiu šiame gyvenimo tarpsnyje gautus sužeidimus. Meditaciją skiriame tėvui.

 

Lapkričio 10 d. – III dalis. Savęs kūrimas.

Šį užsiėmimą skiriame mūsų paauglystei ir savojo “aš” įtvirtinimui. Chaoso ritmo pagalba tyrinėjame savo ribas, stipriname savuosius TAIP ir NE, leidžiame išsisiautėti paaugliškai energijai, nes, pasak F. Nyčės, tik iš chaoso gimsta šokanti žvaigždė:)

 

Lapkričio 24 d. – IV dalis. Branda.

Mūsų tikrųjų norų ir galimybių ritmas. Čia ieškome pusiausvyros tarp įsipareigojimų, atsakomybės ir mūsų pačių norų bei talentų, nes pagrindinis šio gyvenimo tarpsnio iššūkis – dalintis su visuomene savo unikaliais gebėjimais neprarandant individualumo.

 

Gruodžio 8 d. – V dalis. Pabaiga – nauja pradžia.

Kaip naktis užbaigia dieną, kaip pavasaris pakeičia žiemą, kaip kiekvienas pradėtas darbas turi pabaigą, taip ir mes uždarome ratą tam, kad pailsėję ramybės ritme, galėtume pradėti naują etapą. Penktuoju užsiėmimu mes švenčiame ciklo pabaigą, kuri yra ir kažko naujo pradžia.

 

Užsiėmimų vadovė – Auksė Luišaitė, http://manojudesys.wix.com/judesiopraktika#!auks-luiait/chhq

Užsiėmimams prireiks laisvos, judesių nevaržančios aprangos, šiltų kojinaičių.

 

Kaina: 5 užsiėmimų ciklas – 69 Eur, sumokama pirmojo susitikimo metu.
Registruojantis pageidautinas avansinis 19 Eur mokėjimas.
Vieno užsiėmimo kaina – 17 Eur, atvykstant į pasirinktą užsiėmimą arba mokant už kiekvieną užsiėmimą atskirai.

  

Būtina išankstinė registracija el.p: pazinimas.saviraiska@gmail.com

Tel. nr. pasiteiravimui: 868444109

Vytenio g. 10, Vilnius (atskiras įėjimas iš kiemo pusės)

 

https://www.facebook.com/events/1471950456442005/

www.pazinimassaviraiska.lt

DAUGIAU