Penktadienį Nidoje bangs kels “Lovebirds”

Penktadienį Nidoje bangs kels “Lovebirds”

Artėjantį savaitgalį šokių muzikos gerbėjų keliai ves link Baltijos jūros. Jos pakrantėje įsikūręs ir kartu su vasara vis labiau įsibėgėjęs „Beach Bar Nida” penktadienio naktį kvies praleisti šokių aikštelėje. Ją deep house bangomis blaškys šios scenos pirmūnas iš Vokietijos „Lovebirds”.

Hamburgę užaugęs didžėjus ir prodiuseris Sebastianas Doeringas klubinėje orbitoje sukasi jau beveik 15 metų. Prisiekę hauso gerbėjai iki šiol geru žodžiu mini projektą „Knee Deep”, kurio vienas iniciatorių buvo Sebastianas. Jo skambesio įkvėpti savo kūrinius talentingam kūrėjui remiksuoti patikėjo Jamiroquai, Bobas Sinclairas, Brandy ir kiti žinomi pop muzikos veidai.

Tikru tramplinu į pasaulinę šlovę vokiečiui tapo solo projektas „Lovebirds” ir su vokalistu Stee Downesu 2011 m. išleistas bendras darbas „Want You In My Soul”. Sentimentalus kūrinys iškart tapo tikra sensacija šokių aikštelėse ir įsitvirtino klubinės muzikos topuose, o paties kūrėjo į „Youtube” įkeltas mėgėjiškas dainos klipas iki šios dienos buvo peržiūrėtas daugiau nei milijoną kartų.

„Dalintis viena scena su šiuo veikėju yra didelis malonumas. Prieš porą mėnesių teko kartu groti Vilniuje ir likau sužavėtas jo sugebėjimu perprasti šokėjų nuotaikas bei primesti miniai savąsias. Neabejoju, kad penktadienį baro lankytojų laukia ypatingai vasariški šokiai su saulės pasitikimu paplūdimyje”, – pasakojo St.Stereo, kuris kartu su „Downtown Party Network” delegacija rūpinsis šokių aikštele prieš ir po „Lovebirds” pasirodymo.

Šeštadienį „Beach Bar Nida” taip pat nebus liūdna – prie pulto stos „Skamp” legendos kūrėjas Vee Diawara, kuriam talkins visuomet audringai grojantys „The Sneekers” ir baro rezidentas DJ Mecool.

DAUGIAU