Penktadieniniai pašnekesiai: Socialinis veiksmas

Penktadieniniai pašnekesiai: Socialinis veiksmas

Penktadieniniai pašnekesiai – ketvirtadieniais?

Taip, baras „Šauni vietelė“ pasikeitė savo pavadinimą ir nuo šiol čia kiekviena diena – penktadienis!
Tad pristatom Jums naują renginių ciklą – „Penktadieniniai pašnekesiai“.

Tai intelektualiai šmaikštūs, įdomūs ir prasmingi pokalbiai su visuomenės veikėjais – kurie savo veikla skatina pažinti, kuria, atskleidžia vertingus, reikalingus ir svarbius dalykus, kiekvienam iš mūsų!

Vakaro svečius kalbins baro „7 Fridays bičiulis” – Oskaras Valiullinas.

Kiekvieną ketvirtadienį „7 Fridays“ bare svečiuosis įvairių sričių ir požiūrių visuomenės veikėjai – menininkai, organizatoriai, keliautojai… Vakaro metu Jie papasakos apie save ir savo veiklas, pasidalins savo požiūriu ir patirtimis, diskutuos apie kultūros ir Vilniaus gyvenimo aktualijas.

Šį ketvirtadienį „Penktadieniniuose pašnekesiuose“ svečiuosis VšĮ „Socialinis veiksmas“ atstovai.

„Socialinis veiksmas“ yra nevyriausybinė organizacija skirta savanoriaujančiam jaunimui., kuri kviečia dalyvauti tiek vietinės, tiek tarptautinės savanorystės programoje.

Šiuo metu „Socialinis veiksmas“ vykdo vietinės savanorystės projektus:
– Savanoriški socialiniai metai – tai ilgalaikės (6 mėn.) trukmės projektas, kurio tikslas palaikyti jauną žmogų jo savanorystės metu.
– Kovo mėnesį „Socialinis veiksmas“ startuos su Nacionalinės savanorystės programos – Jaunimo savanoriškos tarnybos projektu, kurio pagrindinis tikslas – kad jaunuoliai per savanorystę įgytų daugiau darbinės patirties, įgūdžių, aktyviai veiktų savo aplinkoje.

Renginio metu „Socialinis veiksmas“ pristatys filmą apie savanorystę „Kita stotelė“ bei plačiau supažindins su savanorystės galimybėmis, tad rekomenduojame užsukti!

„Penktadieniniai pašnekesiai“ jaukiais pokalbiais su įdomiais žmonėmis bandys papasakoti kur kas daugiau nei lietuviškų TV kanalų dėžutė… (Na išskyrus LRT kultūros kanalą) : )

DAUGIAU