Penktadieniniai pašnekesiai: Talentų karta

Penktadieniniai pašnekesiai: Talentų karta

Penktadieniniai pašnekesiai – ketvirtadieniais?

Taip, baras „Šauni vietelė“ pasikeitė savo pavadinimą ir nuo šiol čia kiekviena diena – penktadienis!
Tad pristatom Jums naują renginių ciklą – „Penktadieniniai pašnekesiai“.

Tai intelektualiai šmaikštūs, įdomūs ir prasmingi pokalbiai su visuomenės veikėjais – kurie savo veikla skatina pažinti, kuria, atskleidžia vertingus, reikalingus ir svarbius dalykus, kiekvienam iš mūsų!

Vakaro svečius kalbins baro „7 Fridays bičiulis” – Oskaras Valiullinas.

Kiekvieną ketvirtadienį „7 Fridays“ bare svečiuosis įvairių sričių ir požiūrių visuomenės veikėjai – menininkai, organizatoriai, keliautojai… Vakaro metu Jie papasakos apie save ir savo veiklas, pasidalins savo požiūriu ir patirtimis, diskutuos apie kultūros ir Vilniaus gyvenimo aktualijas.

Gruodžio 19 d. „7 Fridays“ bare kalbinsime „Talentų kartos“ organizatorius.
Šiuo metu „Talentų karta“ yra atrinkę 500 jaunų žmonių kurie trokšta dirbti tai, kas jiems patinka. Asmenybės, kurios nori dar labiau pažinti save. Ateities lyderiai, siekiantys tvirtai žengti savo karjeros keliais. „Talentų Karta“ tiki, kad kiekvienas yra talentingas. Vienintelis likęs klausimas – kame?

„Talentų karta“ teigia, kad sėkminga karjera susideda iš savo stipriųjų pusių aptikimo bei veiklos, kuri džiugina ir „veža”. Taigi atrinktiems dalyviams jie organizuoja praktinius užsiėmimus, rengia individualius savęs pažinimo užduotis, realių komandų realias komandines užduotis, o visą komandų veiklą stebi potencialūs darbdaviai.

Apie jaunąją kartą, jos talentus, sunkumus ieškant darbo ir savęs ir bendrausime ketvirtadienį!

„Penktadieniniai pašnekesiai“ jaukiais pokalbiais su įdomiais žmonėmis bandys papasakoti kur kas daugiau nei lietuviškų TV kanalų dėžutė… (Na išskyrus LRT kultūros kanalą) : )

Renginio nuoroda: https://www.facebook.com/events/224220037739378/

DAUGIAU