„Penktojo forto šturmas“ – dažasvydžio sezono startas!

„Penktojo forto šturmas“ – dažasvydžio sezono startas!

Aktyvaus laisvalaikio šalininkai, mėgstantys smagiai leisti laiką geroje draugų ir bendraminčių kompanijoje, sekmadienį (balandžio 26 d.) veikiausiai nepraleis progos sudalyvauti viename masiškiausių dažasvydžio (angl. Paintball) žaidimų Lietuvoje. Daugiau nei dešimtmetį gyvuojantis dažasvydžio ir šratasvydžio sporto klubas „Legionas” pristato daugeliui jau gerai žinomą didįjį žaidimą „Penktojo forto šturmas”.

 

Jau vien pats žaidimo pavadinimas išduoda, kad tądien visų Lietuvos dažasvydininkų dislokacijos vieta – Kauno rajonas, Vaišvydava, vaizdinga Kauno marių regioninio parko teritorija ir joje stūksantis karo laikus menantis bei gyva istorija alsuojantis Kauno tvirtovės V fortas. Mūšio organizatoriai pabrėžė, kad čia laukiami ne tik prisiekę dažasvydžio profesionalai, bet ir mėgėjai ar net pirmąkart sumaniusieji išmėginti šią įspūdžių nestokojančią atrakciją. Nesvarbu, ar vienas, ar su ištikima bendražygių kariauna – čia laukiami visi.

 

Kaip jau tapo tradicija, kariai bus suskirstyti į dvi tariamas priešininkų stovyklas – geltonųjų ir raudonųjų. Žaidimo pradžioje – instruktažas ir mūšio scenarijus. Planuojama, kad pirmąsyk viena kariuomenė atliks puolimą, o priešininkai tuo metu bus priversti atkakliai gintis. Antroje žaidimo dalyje (po pietų) jie pasikeis vaidmenimis ir puolėjai užims gynybines pozicijas, o prieš tai bandžiusieji atlaikyti priešininkų atakas pereis į puolimą.

 

V forto šturmas – vienas iš trijų daugelio pamėgtų didžiųjų scenarinių žaidimų (angl. Big Game), kuriuos tradiciškai rengia „Legionas”. Praėjusiais metais jis sulaukė bemaž rekordinio skaičiaus dalyvių – susirinko per du šimtus dažasvydžio aistruolių. Šiemet mūšio lauke tikimasi sulaukti taip pat panašaus būrio narsiai nusiteikusių žaidėjų.

 

Gilias sportinio ir pramoginio dažasvydžio tradicijas puoselėjantis sporto klubas „Legionas” žaidimo dalyviams, lyg tikriems kariams, parengė tradicinius atminimo medalius. Juos gaus pirmieji pusantro šimto užsiregistravusiųjų. Be to, iš anksto registruoti pravartu ir dėl to, kad taip galima gerokai sutaupyti – startinis mokestis bei ginklo, dažų kamuoliukų nuoma atsieis pigiau. Išankstinės registracijos taisykles ir išsamią informaciją apie numatomus žaidimus galima rasti interneto svetainėje Legionas.lt.

 

Be „V forto šturmo” šiemet „Legionas” numatęs surengti ir kitus du žinomus Big Game‘us. Birželio 9 dieną – „Mūšis dėl imperijos”, o spalio 11-ąją – „Trojos mūšis”.

Registracija i renginį

 

DAUGIAU