Performansas “Sofos projektas” Magrės baldų salone

Performansas “Sofos projektas” Magrės baldų salone

SOFOS PROJEKTAS keliauja ten, kur auditorija kaip niekada didelė – į Magrės baldų parduotuvę, talpinančią visą būrį sofų!

Marijos Baranauskaitės „Sofos projektas“ – tai tarptautinis ilgalaikis kūrybinis procesas sudarytas iš kūrėjos vykdomų kūrybinių laboratorijų, bei jų viešų pristatymų Lietuvoje, bei užsienyje. Projektas, anot autorės, skirtas dar neišbandytai publikai – sofoms. Šio kūrybinio proceso metu tiriami žmonių ir sofų tarpusavio santykiai. Kaip mes, žmonės, esame susiję su sofomis? Ką šiuose santykiuose galime sužinoti apie save ir kitus (žmones ir nežmones)? Kokius gyvenimus mes turime? Ar žmonės gali atlikti pasirodymus sofoms? Kiek reikia sąmoningumo būnant žiūrovu ir kiek atlikėju?

LMTA baigusi šokėjos-aktorės specialybę, Marija išvyko į Prancūziją mokytis tarptautinėje Philippe Gaulier klounados mokykloje. Žingsniu į priekį nuolat besiveržianti Marija, įkvėpta pasaulyje plintančių performansų gyvūnams ar augalams, nusprendė imtis didesnio iššūkio ir savo pasirodymą skirti baldams.

Performanso eskizas buvo pristatytas Prancūzijoje, Vokietijoje, Estijoje, Latvijoje, Čekijoje bei Lietuvos festivaliuose: “Naujojo cirko savaitgalis’18”, “Platforma’19”, “Contempo’19”, ‘Startas’18”, “Cirkuliacija’18”, “Open house Vilnius’19 (ŠMC)”.

Idėjos autorė ir atlikėja: Marija Baranauskaitė

Partneriai: Mėlyna Sofa (FR), Žalia Sofa (BE), Ruda Sofa (LT), Raudona Sofa (LT), Gelsva Sofa (LT), Rožinė Sofa (LT)

Technikas: Edgaras Varkulevičius

Muzikos atlikimas: Domas Morkūnas

Vadyba: Simona Nemeikšytė, Giedrė Putramentaitė

Pagrindiniai partneriai: Magrės baldai

Projekto organizatoriai: Menų agentūra “Artscape”

Projektą remia: Lietuvos kultūros taryba

Renginys skirtas 14+ auditorijai

Renginio metu prašysime nusiauti batus ir apsiauti šlepetes (tad nepamirškite gražių kojinių!)

DAUGIAU

Kiti renginio laikai:

2019 gruodžio 15 16:00 2019 gruodžio 15 18:00