(Perkeltas) Grupė VAIRAS. Auksinių dainų kolekcija

(Perkeltas) Grupė VAIRAS. Auksinių dainų kolekcija

Atnaujinta 2023 05 10
Pranešame, kad renginys “
Grupė VAIRAS. Auksinių dainų kolekcija”, kuris turėjo įvykti 2024 m. rugojūčio 13 d. Palangoje yra perkeltas į 2024 m. rugpjūčio 12 d.  Bilietai lieka galioti tie patys. Papildomai kreiptis nereikia.
Kam netinka nauja renginio data prašome užpildyti grąžinimo formą. Prašymą rasite čia: https://www.bilietai.lt/lit/ticket-refund-application   Prašymai priimami iki 2024 m. gegužės 30 d.  Organizatoriai atsiprašo už nepatogumus.

Grupė VAIRAS

Auksinių dainų kolekcija

Rugpjūčio 12 d. 20 val.

Palangos KURHAUZO salėje

 (Grafų Tiškevičių al.1, Palanga)

 

Legendinė grupė „VAIRAS“ vėl sugrįžta, ir laukia Jūsų PALANGOJE!

        Kolektyvas kone nuo pirmųjų egzistavimo dienų laikosi principo, kad dainos neturėtų būti pernelyg sudėtingos, tačiau būtinai – nebanalios ir atliekamos nuoširdžiai.

Šalia grupės „VAIRAS“ jau klasika tapusių šlagerių skambės pačios naujausios, bet jau klausytojų pamėgtos dainos “Aš nežinau”, “Tu mano žmona”, “Aš lieku”, “Būk nepasiekiama” ….

       „Galbūt jau esame nuo kai kurių senesnių dainų šiek tiek pavargę. Tačiau jų reikia klausytojams. Kartą nesugrojome „Riešutų žydėjimo“ nors nebuvome nušvilpti, tačiau žmonės po koncerto užsiminė taip ir neišgirdę vienos laukiamos dainos. Nuo to laiko stengiamės atlikti viską, dėl ko mus publika myli, o naujas dainas, kurios, mano galva, tikrai ne prastesnės, koncertuose grojame paeiliui su senomis. Esu tikras, kad ir iš dabartinio albumo po kiek laiko atsiras vadinamųjų šlagerių. Tiesiog dainai reikia subręsti. Kaip ir vynui“, – pasakojo grupės vokalistas Rolandas Janušas. Šia proga kolektyvas savo gerbėjams siūlo išskirtinį gyvo garso koncertą.

„Nes tik gyva muzika yra MUZIKA“, – toks ir yra „VAIRO“ moto.

 

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: [email protected]

Durys atidaromos: likus 30 min. iki renginio
Renginio trukmė:
Pertraukos:
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: neįleidžiami
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos
DAUGIAU