(PERKELTAS) Nepamirštamas vakaras su Lore, Ovi, Meloru ir Jūsų kilnybę! | Kauno Oazė

(PERKELTAS) Nepamirštamas vakaras su Lore, Ovi, Meloru ir Jūsų kilnybę! | Kauno Oazė

ATNAUJINTA 2024.06.05
Pranešame, kad renginys “Nepamirštamas vakaras su Lore, Ovi, Meloru ir Jūsų kilnybę!”, kuris turėjo įvykti 2024 m. birželio 8 d. Kaune yra perkeltas į 2024 m. spalio 4 d.
Bilietai lieka galioti tie patys. Papildomai kreiptis nereikia.
Kam netinka nauja renginiu data prašome kreiptis el. paštu: [email protected] ir atsiųsti užpildytą pinigų grąžinimo formą. Prašymą rasite čia: https://www.bilietai.lt/lit/ticket-refund-application
Prašymai priimami iki 2024 m. birželio 19 d.

 
 
Kaunas ruošiasi ypatingam muzikiniam vakarui! Kviečiame visus melomanus į “Oazė” pramogų ir laisvalaikio centrą, kur susirinks Lietuvos muzikos žvaigždės Lore, Ovi, Meloru ir Jūsų kilnybė, kad sukurtų nepamirštamą koncertą. Renginio metu taip pat pasirodys specialūs svečiai, kurie dar labiau praturtins šį unikalų vakarą. Durys atsidaro 20:00, tad kviečiame atvykti anksti ir mėgautis atmosfera bei pasiruošti šiai muzikos šventei. Koncertas prasidės 21:30, o įsimintini pasirodymai garantuoja, kad tai bus vakaras, kurį norėsite prisiminti ilgai. Nepraleiskite progos tapti šio nepakartojamo vakaro dalimi. Pasiruoškite šokiui, dainai ir geroms emocijoms, nes toks renginys vyksta tik kartą per metus! **Bilietai jau prekyboje.** Paskubėkite, vietų skaičius ribotas!
 
Atlikėjai:
-Lore
-Ovi
-Meloru
-Jūsų kilnybė
-Specialūs svečiai
 
 
Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: [email protected]

Durys atidaromos: ~20:00
Renginio trukmė: ~ 3:30
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: asmenys iki 16 metų turi būti lydimi suaugusiųjų
Nuolaidos: nėra

DAUGIAU