Peruquois – Touch of the Soul

Peruquois – Touch of the Soul

Po dviejų metų pertraukos, išskirtinimo balso savininkė, australų atlikėją Peruquois sugrįžta į Lietuvą!

Peruquois populiarumas visame pasaulyje auga žaibo greičiu. Jos muzika ir giesmės paliečia sakralinio garso mylėtojų bei tikrų muzikos gurmanų, teikiančių prioritetą džiazui, širdis.

Šios atlikėjos balsas turi galią sustabdyti laiką ir atverti duris misterijai. Kurdama muziką ir tekstus, ji perteikia esmę to, ką reiškia būti gyvu žmogumi, aistringai siekiančiu meilės ir totalaus gyvenimo pažadinimo.

Įgijusi muzikinį džiazo išsilavinimą, Peruquois į savo kūrybą integravo viską, kas yra geriausia Soul stiliaus muzikoje, vietinių Šiaurės Amerikos indėnų muzikoje bei klasikinėje indiškoje muzikoje. Taip pat Artimųjų Rytų ritmus ir elektroninės muzikos bitus. Visa tai susidėjo į unikalią muzikinę kompoziciją, persmelktą subtilių moteriško jausmingumo ir gėlmių natų.

Unikalaus vokalo, kuris perteikia pačią tikriausią moteriškąją prigimtį, dėka, atlikėja taip pat vadinama Vokalo Deive, Sakralaus Moteriškumo Balsu. Nuo savo kūrybos pradžios Peruquois jau išleido 6 autorinius albumus ir įgyvendino net 14 koncertinių turų visame pasaulyje.

2013 m., rugsėjo 28 d., Čiurlionio šokio teatro salėje ji jau antrą kartą pasirodys Lietuvos auditorijai!

Tuo tarpu kitą dieną, rugsėjo 29, Peruquois ves moterims skirtą seminarą „ŠVENTOJO MOTERIŠKUMO BALSAS – Moterų paslaptys”. Daugiau informacijos apie jį: www.menasbuti.lt.

Nuostabus Peruquois videoklipas:
http://www.peruquois.com/videos/

2011 m. koncertinio turo su Praful videoįrašas:
http://www.peruquois.com/videos/?categoryId=1&videoId=1

Laida apie Peruquois rusų kanalo programoje “Noriu žinoti”:
http://www.youtube.com/watch?v=CfMYCiEPoWY

Naujas interviu su Peruquois 3D Rusijos televizijoje (įgarsinimas anglų kalba, rusų – užrašai):
http://www.youtube.com/watch?v=uP-7WJjbjbs

Atlikėjos tinklalapis: www.peruquois.com

 

DAUGIAU