Pietų Amerikos Užgavėnės

Pietų Amerikos Užgavėnės

Kviečiame prisijungti prie žiemos išlydėjimo ir pavasario sutikimo šventės Užgavėnių! Pradėsime nuo Pietų Amerikos tradicijos Karnavalo šį šeštadienį kovo 5 d. ir pratęsime ateinantį antradienį kovo 8 d. blynų ragavimais..
KARNAVALAS JALTOJE arba Pietų Amerikos Užgavėnės Kovo 5 d. šeštadienį nuo 19 val. Meniu  FEIZOADA (Feijoada) – brazilų tautinis patiekalas (wirti birūs ryžiai; su kiaulienos sonkauliukais ir jautiena bei dešrelėm virtos juodos pupelės; kepti bananai; pikantiškas padažas; salotos ; manjokų miltai; kepta manjoka – arba orkaitėje keptos bulvės)Vakaro gėrimas – KaipiroškaKarštas vakaro aperityvas – Quentao Virtuvėje talkina: Mafalda (Brazilija), Laura (Lietuva) ir Pedro (Portugalija) Prie pulto: DJ Souldatov su Latin ritmaisVideo: Rio vaizdai
Išankstinė staliukų rezervacija tel. 865012114 

* Karnavalas: Iš graikų kalbos “carnis” – mėsa, o “valles” – malonumas. Kaip ir Lietuvoje, Brazilijoje Užgavėnės (Karnavalas) – paskutinė žiemos mėsiedo diena, per kurią daug valgoma, ypač mėsiškai. Iš pat ankstyvo ryto moterys verda, kepa. Sunkesnių darbų jau nedirbama. Paskui mėsą valgyti bus draudžiama. 
Iki!
Jalta
865012114    

DAUGIAU