„Pinigų įdarbinimas: nuo ko pradėti?“ Vilniuje

„Pinigų įdarbinimas: nuo ko pradėti?“ Vilniuje

Apie pinigus ir finansų valdymą mūsų nemokė nei mokykloje nei universitete. Lietuvoje apie tai edukacijos praktiškai nėra, o juk su pinigais mes susiduriame KIEKVIENĄ dieną.

Informacija ir registracija: http://bit.ly/seminaras_09_25

Seminaro data: 2019 m., rugsėjo 25 d. 18:30 – 20:30 val.
Vieta: Viešbutis „Corner hotel”, T. Ševčenkos g. 16, Vilnius

Bilieto kaina perkant internetu: 10 Eur.
Bilietus internetu galite nusipirkti iki seminaro dienos 16 val. Vėliau, atvykus į seminarą, bilieto kaina – 15 eur.

Sudalyvavę seminare, gausite nemokamą individualią vienos valandos konsultaciją.
Bilietų skaičius ribotas.

Visi žmonės nori būti turtingi, finansiškai laisvi, bet dažnai pamiršta, kad vien uždirbti pinigus nepakanka, juos reikia mokėti ir įdarbinti. Ar reikalingos kosminės pinigų sumos tam? Tikrai ne! Tam, kad pradėtum pilnai pakanka ir 30-100 eur per menesį. Svarbu pradėti nuo kažko ir ugdytis tinkamus įpročius apie ką irgi kalbėsiu seminare, nes kasdieną konsultuodamas žmones pastebėjau, jeigu žmogus nesusitvarko su 500 eurų, kad ir kaip keistai atrodo jis tikrai nesusitvarkys ir su 5000.

Šiandien finansų sferoje esu profesionalas ir puikiai moku valdyti, skirstyti, atsidėti ir investuoti pinigus. Ilgus metus mokiausi iš įvairių Lietuvos ir užsienio ekspertų, taikiau įvairius metodus, klydau ir taikiau toliau, kol atsirinkau tai, kas puikiai veikia Lietuvoje. Viską išbandžiau asmeniškai ir pritaikiau savo finansuose ir noriu nuoširdžiai pasidalinti tuo su TAVIM

Šiame seminare nesidalinsiu tiesiog perskaityta teorija. Tai bus realūs patarimai iš praktinės patirties su praktiniais pavyzdžiais, KAS VEIKIA, kad jau sekančią dieną pilnai galėtum imtis veiksmų. Taigi jeigu nori jaustis užtikrintai, kad visada turėsi pinigų, nesvarbu kas ir kada nutiktų tavo gyvenime, susitinkam seminare!

Seminaras vyks vakare, po darbų patogiu metu, truks 1,5 valandos ir jo metu sužinosi:

Kaip skirstyti pinigus
Kaip atsidėti pinigus nemažinant savo poreikių
Skirtingus pinigų įdarbinimo būdus (investavimą), tiek visiškai saugius būdus, tiek rizikingus.
Kaip užsitikrinti finansinį saugumą
Kodėl vieniems žmonėms nuolatos trūksta pinigų, o kiti visada jų turi?
Įpročius vedančius į turtėjimą arba į skurdą
Daug kitų naudingų patarimų bei atsakymus į savo klausimus!
Na ir žinoma strategija, kaip 100% užtikrinti, kad visada turėsi pinigų?

Vis dar kyla klausimas AR VERTA? BONUSAS: po seminaro suteiksime NEMOKAMĄ pirmą asmeninę konsultaciją asmeninei situacijai apžvelgti su konkrečiais patarimais tam, kad iš tiesų imtumeisi veiksmų!

Ši informacija yra vieša, pasidalink su draugais ir dalyvaukite kartu.

Seminarą veda:
Gintaras Pociūnas – Verslininkas, investuotojas, finansų konsultantas ir lektorius. Energija, motyvacija ir jaunatviškas veržlumas Gintarui padėjo tapti puikiu vadovu bei mokytoju. Asmeninė patirtis, nuolatinis tobulėjimas ir žinių pritaikymas praktikoje, kiekvienais metais Gintarui leidžia padėti šimtams žmonių susitvarkyti su asmeniniais bei šeimos finansais.

SVARBU! Seminaras prasidės laiku, tad prašome atvykti 10 – 20 min. anksčiau, kad spėtumėte patvirtinti registraciją. Ačiū.

DAUGIAU