Pirmas lietuvoje VR pabėgimo kambarys

Pirmas lietuvoje VR pabėgimo kambarys

“Rodent People: Origins” yra pirmasis Lietuvoje virtualios realybės pabėgimo kambarys, kuriame 2-4 asmenų komanda bando rasti būdą ištrūkti iš kalėjimo kameros spręsdami inovatyvias, netgi magiškas užduotis, reikalaujančias kūrybiško mąstymo bei kooperacijos.

Užsidėję virtualios realybės akinius, žaidėjai patampa bioniškai patobulintais kaliniais-žiurkėmis, kitaip vadinamais Rodent People, savo dienas leidžiančiais kalėjime, nors nei vienas iš jų neprisimena, dėl ko jame atsidūrė. Iš pirmo žvilgsnio, gyvenimas šiame kalėjime nėra toks prastas. Kaliniai laiką leidžia dirbdami, kad turėtų iš ko nusipirkti pavalgyti bei atsigerti. Taip pat jie gali bet kada paskambinti savo artimiesiems ir su jais pasikalbėti. Kamerą iš išorės prižiūri apsauginis, tačiau jis nelabai domisi, ką veikia žiurkės, jei tai jo tiesiogiai netrukdo.

Nepaisant tokių gerų gyvenimo sąlygų, kaliniai negali priimti savo dalios ir toliau ramiai sėdėti kalėjime dėl nusikaltimo, kurio jie nepadarė. Žiurkės nusprendžia bet kokia kaina ištrūkti iš kalėjimo kameros bei išsiaiškinti paslaptį, kodėl joje atsidūrė.

DAUGIAU