Pirmieji žingsniai iki 4m.

Pirmieji žingsniai iki 4m.

Šeima – svarbiausias Tavo projektas

Tu nuolat rūpiniesi savo šeima, todėl ši galimybė praturtinti savo šeimą kaip tik Tau, jeigu nori:

• Praleisti daugiau laiko su antrąja puse, sužinoti jos požiūrį šeimai aktualiais klausimais (dažnai nustebsi netikėtomis mintims, nesvarbu kiek laiko esate kartu) ir galiausia atrasti bendrumą, pagrįstą artumu.
• Išmokti geriau susikalbėti poroje (pastebėti poreikius, išgirsti partnerį, įsigilinti ir suprasti jo požiūrį, nuomonę ir jausmus,)
• Atrasti ilgalaikius ir konkrečius savo šeimos problemų sprendimus (pamatyti, kad su tomis pačiomis problemomis yra susidūrę ir kitos šeimos, atrasti kitų jau išbandytus sprendimus, apie kuriuos iki tol nežinojai)
• Atsikratyti slegiančių nuoskaudų (pagrįstų neteisingomis mintimis) ir faktų galia susigrąžinti blaivų mąstymą;
• Išreikšti save ir pasidalyti mintimis su antrąja puse bei kitomis šeimomis, taip prisidėti prie laimės kūrimo šeimose;
• Kurti šviesesnę vaikų ateitį (atrasite naujus būdus kaip pavyzdžiu ugdyti vaikus, taip pat pradėsite reguliariai skirti laiką vaikų ugdymui ir išvengsite gaisrų gesinimo);
• Sutikti tikrų draugų visai savo šeimai (bendraminčių šeimų, auginančių panašaus amžiaus vaikus, su kuriomis reguliariai bendrausite).

Metodika

Tarptautinė šeimų vystymosi federacija IFFD, Jungtinių tautų patarėja šeimos klausimais, Šeimų universitete pritaikė pasauliniu mastu daugelyje sričių pasitvirtinusį, moksliškai pripažįstamą ir unikalų ugdymo atvejo analizės (angl. case study). metodą.
Šeimų universiteto atvejo analizės dirbtuvių metu tėvai analizuoja kasdienes šeimos situacijas asmeniškai šeimoje, vėliau diskutuoja apie tai grupėse su kitomis šeimomis, dalijasi savo patirtimis, nuomonėmis ir taip tobulėja. Atvejo analizės metodas unikalus, nes jis užtikrina aktyvų kiekvieno iš tėvų dalyvavimą, nuomonės išsakymą ir padeda atskirti faktus nuo interpretacijų, išskirti su faktais susijusias problemas bei įtraukiant grupę rasti konkrečius ir gilius sprendimus. Kursą privalo lankyti abu tėvai, nes tik dalyvaujant abiem tėvams įmanoma kurti bendrą kelią ugdant vaikus, grįstą bendradarbiavimu ir artumu.
Šiuo metu atvejo analizės metodas 40 metų naudojamas šeimų iš 60 pasaulio šalių, todėl kiekvieno iš atvejų analizuojama medžiaga pagrįsta ilgamete pasauline patirtimi ir įvairiapusiu požiūriu.

Programa „Pirmieji žingsniai“

“Pirmieji žingsniai” kursai – atvejo analizė dirbtuvės skirti Tavo šeimai, jei laukiatės ar auginate vaikus iki 4 metų. Jei augini vyresnius vaikus ar nori pagerinti santykius poroje – Tau naudingi šie kursai:

Vilniuje:
1. Pirmieji žingsniai iki 4 m. – https://www.facebook.com/events/514263845975019/
2. Pirmieji sprendimai 8-10 m. – https://www.facebook.com/events/383583065865948/
3. Paauglystė 13-16 m. – https://www.facebook.com/events/738174133299754/
4. Santuokinė meilė (porai) – https://www.facebook.com/events/2667401319939545/

Kaune:
1. Pirmieji žingsniai iki 4 m. – https://www.facebook.com/events/1359980494159989/
2. Ankstyvoji paauglystė 10-13 m. – https://www.facebook.com/events/685039312005193/
3. Santuokinė meilė (porai) – https://www.facebook.com/events/387061685303431/

Klaipėdoje:
1. Santuokinė meilė (porai) – https://www.facebook.com/events/665983800557886/

Turinys

Nuo pat pirmų dienų kūdikis įsisavina savo patirtį. Nuo jos priklauso kaip jam sekasi augti laimingu, atsakingu ir gėrio siekiančiu žmogumi. Stiprus tėvų tarpusavio ryšys sukuria vaikui saugumo jausmą, o tai pažadina vaiko pasitikėjimą savimi ir leidžia atsiskleisti asmenybei. Todėl kursų metu ypatingas dėmesys skiriamas tėvų santykiui sulaukus šeimos pagausėjimo. Išskiriamas tėvų ir vaiko ryšio kūrimas.
Taip pat svarbu vaiką ugdyti visapusiška asmenybe, o ne tik lavinti jo atskirus sugebėjimus, pavyzdžiui – protinius ar muzikinius. Todėl kursas labai praktinis ir padeda išugdyti pagrindinius vaiko įpročius: tvarką, miego ritmą, gerus valgymo bei higienos įpročius.

Programos metu nagrinėjamos temos:

1. Keturi pagrindiniai įpročiai
2. Temperamentas ir genetika
3. Komunikavimas šeimoje
4. Broliai ir seserys
5. Žaidimo vaidmuo vaiko gyvenime
6. Valia ir drausmė
7. Darbas ir šeima
8. Jautrumo ir doros ugdymas

Trukmė ir formatas

Susitikimai organizuojami kartą per savaitę, darbo dienų vakarais ir vyksta ne ilgiau nei 1 val. 20 min. Tam pačiam atvejui skirti du susitikimai – jaukioje grupelėje iki 5 šeimų (susitikimas paprastai vyksta vienos iš šeimų namuose, be moderatoriaus) ir bendras 15 šeimų moderuojamas susitikimas. Du susitikimai sukuria gilesnę atvejo analizę, minčių užtvirtinimą pasikartojant bei platų požiūrį. Iš viso suplanuota 15 šeimų susitikimų, kurie tęsiasi 15 savaičių.
Kursai prasideda 2019.10.24 ir baigiasi 2020.02.06. 2019.10.9 Vyks kurso atidarymas.

Dalyvių atsiliepimai apie kursus:

Kaina

Šeimų universitetas yra ne pelno siekianti organizacija, kurios misija – padėti šeimoms nuolat turtinti tarpusavio santykius, todėl kaina simbolinė – tik 70 eur porai už 15 savaičių kursus, bet žinome, kad šie kursai verti gerokai daugiau.
Esame tikri atvejo analizės dirbtuvių nauda ir kokybe, todėl įsipareigojame gražinti Jums visa įmoką, jei dėl kokios nors priežasties nuspręsite nelankyti kursų iki antrojo susitikimo su moderatoriumi.
Bilietus galite įsigyti : https://tickets.paysera.com/lt-LT/event/seimu-universiteto-kursai?fbclid=IwAR0Mtq7JH_01wKvuJty28345oKugaSVZZxxC73D8f5liaMUjsL29nxBb5P0

DAUGIAU