PLC “Mega” gimtadienis

PLC “Mega” gimtadienis

 

Prekybos ir laisvalaikio centro „Mega” gimtadienis – tai linksma šventė skirta visai šeimai! Šventinėje programoje visus lankytojus į stebuklingą pasakų ir burtų pasaulį nukels 16 val. prasidėsiantis Raganiukės teatro spektaklis „Miegančioji gražuolė”, o 18 val. Rodo Stiuarto programa, kurią atliks Česlovas Gabalis ir grupė „Pelenai”, visiems roko gerbėjams primins ne vieną gerai žinomą šio atlikėjo dainą.

Pagal klasikinę žymaus pasakų rašytojo Šarlio Pero pasaką „Miegančio Miško Gražuolė” sukurtas muzikinis spektaklis žiūrovams primins gerai žinomą princo ir išgelbėtos karalaitės istoriją, kurioje su humoru pateiktas karališkos šeimos gyvenimas, vaizdingai atskleidžiami magiški fėjų burtai ir princo kova su slibinu virtusia piktąja fėja.

Visuomet šiltai su publika bendraujantis Česlovas Gabalis gimtadienio šventėje persikūnys į visiems gerai žinomą roko atlikėją Rodą Stiuartą.

Į roko legendą persikūnijęs Česlovas Gabalis visus gimtadienio šventės lankytojus stebins ne tik į Rodo Stiuarto panašiu balso tembru, bet ir išvaizda. Gyvai atliekama muzika, lengvas humoras, laisvas bendravimas su publika leis pasijusti kaip tikrame legendinio britų dainininko koncerte.

DAUGIAU