PLC „Panorama“ – įspūdinga gimtadienio šventė

PLC „Panorama“ – įspūdinga gimtadienio šventė

Lapkričio 8-10 dienomis kviečiame į šventinių renginių ir ypatingų nuolaidų vakarėlį, kuriame PLC „Panorama” pasitiks savo penktąjį gimtadienį. Šventės proga Tau ir Tavo šeimai dovanosime ypatingas nuolaidas, vaišinsime rekordinio dydžio tortu ir visas tris dienas kviesime į nuotaikingus renginius: žaislų parodą, spektaklius, cirko artistų pasirodymus, šokio pamokas, linksmybes su pasakų herojais, koncertus ir kitas gimtadienio pramogas.

Jau penktadienį PLC „Panorama” įsikūrę restoranai ir kavinės ruošia saldžią gimtadienio staigmeną – skaniausius gimtadienio pyragus. Penktadienį, 17.00 val. centrinėje „Panoramos” aikštėje rinksime gardžiausią tortą, o už gražiausią ir įspūdingiausią kviesime balsuoti visą šventinį savaitgalį „Panorama” Facebook paskyroje.

Gimtadienio šventei įsisiūbavus, šeštadienį Tavęs lauks įspūdinga visos dienos renginių programa ir geriausios nuolaidos. Klounų ir žonglierių triukai, „Džimba” koncertas, saldžios dovanos, žaidimai su Alisa, „Raganiukės tearto” spektaklis, „Show makers” šokio pamokos – Tave ir Tavo šeimą džiugins visą dieną.  16.00 val. centrinėje aikštėje kviečiame ragauti įspūdingo torto bei pasiklausyti TINA TURNER hitų, kuriuos atliks vakaro viešnia – Rūta Ščiogolevaitė su grupe. Daugiau: http://www.panorama.lt/dienorastis-karsciausios-naujienos-panoramoje/kvieciame-i-panoramos-gimtadieni

Sekmadienį 14.00 val. centrinėje PLC „Panorama” aikštėje gimtadienio programą vainikuos įspūdingi cirko „Šypsena” pasirodymai. Tarp cirko artistų pamatysime ir 2011 metų „Lietuvos talentų” III vietos laimėtoją Rūtą Kiverytę. Tave ir Tavo šeimą stebins sparnuotas pasirodymas su balandžiais, įspūdingi ekvilibristų, akrobatų, žonglierių, plastikos žanro atstovų triukai.

PLC „Panorama” pasirūpino ne tik nepamirštama GIMTADIENIO programa, staigmenomis ir atrakcijomis, bet ir išskirtiniais pasiūlymais Tau ir Tavo šeimai. Lapkričio 8-10 dienomis visose „Panoramos” parduotuvėse Tavęs laukia nuolaidos iki 50 procentų. Daugiau www.panorama.lt

Iki šventinio susitikimo „Panoramos” gimtadienyje!

 

 Daugiau informacijos rasite www.panorama.lt

DAUGIAU