PLC „Panorama“ LEGO rekordas

PLC „Panorama“ LEGO rekordas

Prekybos ir laisvalaikio centre „Panorama” bus statoma didžiausia LEGO figūra Baltijos šalyse

 

Spalio 10-13 dienomis prekybos ir laisvalaikio centre „Panorama” šurmuliuos danų dienos, kurių metu mažieji lankytojai ir jų tėveliai kviečiami statyti didžiausią Baltijos šalyse LEGO figūrą ir kartu siekti rekordo. Ketvirtadienį visų dalyvių laukia įspūdingas susitikimas su Danijos sosto įpėdiniu princu Frederiku, kuris specialiai atvyks į Panoramą atidaryti danų dienas ir pradėti rekordinės figūros statybas.

Nuo ketvirtadienio iki sekmadienio centrinėje PANORAMOS aikštėje iš gausybės spalvotų LEGO kaladėlių vaikai statys dviejų metrų aukščio „Žvaigždžių karų” herojaus Jodos figūra. Kodėl Joda? Todėl, kad jis – puikus mokytojas, išminčius ir galingiausias džedajų meistras visoje galaktikoje.

Keturias dienas vyksiantys statybų ir konstravimo darbai žada būti įspūdingi – daugybė LEGO kaladėlių, įvairūs žaidimai, siurprizai ir dovanos. Šventės organizatoriai neleis nuobodžiauti net aktyviausiems dalyviams. Vaikai mokysis šokti „LEGO žmogaus šokį”  ir nacionalinių danų šokių. Įsilieti į smagų šėlsmą kvies Lietuvos bei Danijos vėliavų spalvas reprezentuojančio  „bokšto-galvosūkio” statymas, kur draugiškoje rungtyje vaikai demonstruos apsukrumą bei originalumą. Šventės dalyvių laukia muzikinė kelionė į „LEGO salą”, kuri atneš ne tik smagių nuotykių, bet pareikalaus ir budrumo. Savo sugebėjimus norintieji taip pat galės pademonstruoti  „brangakmenio išsaugojimo” rungtyje bei statant aukščiausias ar didžiausias LEGO pilis. Šiek tiek atsipūsti bus galima išmėginant jėgas LEGO viktorinoje.

DUPLO kūrybinės dirbtuvėse ir CHIMA turnyre kiekvienas dalyvis bus kviečiamas pademonstruoti apsukrumą, ištvermę ir sumanumą. Šioje šventėje visi dalyviai galės ne tik realizuoti savo kūrybines idėjas, bet ir turės galimybę tapti princais ar princesėmis!

Ateikite su vaikučiais pasidžiaugti LEGO švente!

 

Daugiau informacijos rasite www.panorama.lt

DAUGIAU