PLC „Panorama” – renginiai savaitgaliais visai šeimai

PLC „Panorama” – renginiai savaitgaliais visai šeimai

Prekybos ir laisvalaikio centre „Panorama” – pasakiški renginiai savaitgaliais visai šeimai

Prasidėjęs rudens sezonas į „Panoramą” atnešė visą puokštę naujovių, kurios Jūsų šeimos išvyką į prekybos ir laisvalaikio centrą pripildys neišdildomų įspūdžių.

Vienas ryškiausių „Panoramos” rudens akcentų – nuotaikingų renginių ciklas „Pasakiški šeimos savaitgaliai”. Nuo šiol savaitgalis čia taps linksmu nuotykiu visai šeimai. Kiekvieną šeštadienio popietę drauge su stebuklinga mergaite Alisa ir jos draugais atversime naują knygos „Alisa stebuklų šalyje” skyrių. Kreivų veidrodžių karalystė, triušių suvažiavimas, stebuklingas namas, milžiniška šachmatų lenta, išradingas zuikis, pasakiškiausios mergaitės rinkimai.

Leistis į nepakartojamus nuotykius kviečiame kiekvieną šeštadienį nuo 13 iki 17 val. centrinėje „Panoramos” aikštėje. Daugiau informacijos apie užsiėmimus ieškokite http://www.panorama.lt/dienorastis-karsciausios-naujienos-panoramoje/pasakiski-seimos-savaitgaliai

Šį šeštadienį, rugsėjo 21 d., „Panoramos” centrinėje aikštėje Jūsų  laukia stebuklingas Alisos sodas ir gausybė nuotaikingų žaidimų.

Net ir paukščiai iš Alisos pasakiškos šalies skrenda žiemoti, o kol dar neišskrido, kviečiame juos aplankyti parodoje! Jūsų lauks negirdėtos istorijos iš įvairių pasaulio kraštų, nes niekas nėra matęs tiek pasaulio, kiek Alisos egzotiniai paukščiai: daugybė papūgų, sniegenų, amadinų, nimfų, karvelių ir kitų egzotinių paukščių.

Kad paukščiams nebūtų liūdna, Alisa ir visi vaikai taps gėlėmis. Nepaprastomis, dainuojančiomis! Gyvas gėlių choras, žaidimai ir šėlionės vaikams ir ne vaikams. Įdomesni savaitgaliai čia – visai šeimai!

Tad kviečiame praleisti pasakišką šeimos savaitgalį „Panoramoje”!    

DAUGIAU