Poezijos klubo “Poetautojai” atidarymas

Poezijos klubo “Poetautojai” atidarymas

Kaune – nauja erdvė jauniesiems kūrėjams! 

Spalio 24 d. (ketvirtadienį), 18 val. Kauno kultūros centre „Tautos namai” – poezijos klubo „Poetautojai” atidarymo renginys. 

MENIU: 
Jaro Ramūno „Lbtpene, laiptų valdovas”
Tekstų degustacija
Ritmai ir rimai
Gurmaniški pažadai

Laukiami visi: kuriantys, kurti svajojantys arba tiesiog alkani…literatūrinės puotos.
Įėjimas nemokamas!

Kauno kultūros centras „Tautos namai” kviečia prisijungti prie kuriamo poezijos klubo „Poetautojai”

Laikinoji sostinė nuo seno garsėjo savo bohemos atstovais: rašytojais, poetais, dailininkais.  Visgi, niekas nevyksta ir nesikuria savaime – kūrėjams ir jų vertintojams reikia susitikimo terpės. Būtent bendravimas, diskusija ir dalinimasis kūryba padrąsina, įkvepia, išryškina esamus ir būsimus talentus. Drąsos mūsų seniesiems poezijos vilkams nestinga, tačiau kaipgi jaunieji? Kur ir kiek jų buriasi? Nusprendėme tai patikrinti ir „ištraukti” juos iš bibliotekų, kavinių ir parkų, suburdami į vieną klubą.

„Poetautojai” – tai ne tik tiesiog poezijos klubas. Tai susitikimų vieta, atvira studentams, jauniems menininkams ir mėgėjams, siekiantiems pasidalinti įvairiausia savo kūryba, susitikti su bendraminčiais ar pasisemti idėjų iš profesionalų. „Poetautojų” klubo (kas jau atsispindi pavadinime) neribos nei stilių, nei amžiaus rėmai.

„Nors orientuosimės į universitetinio amžiaus jaunimą (būtent jiems labiausiai trūksta tokios kultūrinės terpės), ši vieta visada lauks įvairiausio amžiaus ir profesijų atstovų –  kvies perskaityti/palikti poezijos knygą iš specialios poezijos lentynėlės,  išgerti arbatos, pasiklausyti/pasidalinti kūryba. Neišdrįstantys skaityti patys galės palikti savo eilėraštį poezijos pašte. Aktyviausi ir drąsiausi galės dalyvauti mini publikos simpatijų konkursuose, o galbūt ir gauti vardinį pakvietimą į svarbiausius miesto poezijos renginius pavasarį”, – teigia viena iš klubo iniciatorių, VDU viešosios komunikacijos specialybės studentė Rūta Vyžintaitė.  

„Poetautojų” klubo susitikimų vieta:
Kauno kultūros centras „Tautos namai”, Vytauto pr. 79/Kęstučio g. 1

Laikas:
Ketvirti mėnesio ketvirtadieniai.

Renginio atidarymas ir pirmasis susitikimas:
Spalio
24 d. 18 val. 

Daugiau informacijos: https://www.facebook.com/poetiskasklubas

Norintys prisijungti, rašykite po[email protected]

DAUGIAU