Poros finansų valdymas – darnus ir užtikrintas gyvenimas

Poros finansų valdymas – darnus ir užtikrintas gyvenimas

Registracija į seminarą: http://bit.ly/poros_finansai_registracija

Seminaro data: 2018 m. kovo 22 d. 18:30 – 20:15

Vieta: Viešbutis „ibis Styles Klaipėda Aurora”, Nemuno g. 51, Klaipėda

Bilieto kaina: 15 Eur.

Poros bilieto kaina: 15 Eur (perkant vieną bilietą ir nurodžius antros pusės kontaktinius duomenis)

Bilietus internetu galite nusipirkti iki seminaro dienos 16 val.

Sudalyvavę seminare, gausite nemokamą individualią vienos valandos konsultaciją.

Bilietų skaičius ribotas.

 

Seminare aptarsime:
  • Ką privalote daryti kiekvienas, kad išvengtumėte užprogramuoto konflikto?
  • Kaip paskirstyti pajamas ir išlaidas, kad viskas būtų aišku?
  • Finansinių įrankių pasirinkimo ypatumai ir mokesčių lengvatos.
  • Kokios taisyklės padėjo išvengti konfliktų šeimoje mums?
  • Kaip supaprastinti ir nuo ko pradėti Jums?

 

Seminarą veda:

Arnas Markevičius su žmona, Dovile.

„Stresas, ašaros, priekaištai dėl šeimos finansų man buvo pažįstama ir artima ilgus metus. Labai gera ir ramu gyventi pasidarė tada, kai šeimoje atsirado finansų planavimo taisyklės priimtinos abiem mums. Vyro sukauptos žinios padėjo sukurti finansinį „rojų“ mūsų šeimoje.“ – sako Dovilė Markevičienė.

Ar pinigai Jūsų poroje – tema atnešanti džiaugsmą? Ar kvirčus?

Ne paslaptis, kad suvaldyti vieno asmens finansus dažnai tampa tikru iššūkiu. Tačiau suvaldyti dviejų žmonių pajamas, išlaidas ir interesus – rimtas išbandymas ilgai puoselėtiems poros santykiams. Ekonomika – neromantiškas mokslas ir jei poroje nenusimatysite taisyklių, užprogramuotas konfliktas gali kilti bet kada.

„Jau beveik devynerius metus gyvenu poroje, iš kurių šešerius esu vedęs. Ir nepaisant to, kad beveik dešimtmetį dirbu su finansais, daugelį metų konfliktų išvengti nepavykdavo. Ieškojau atsakymų. Rasdavau. Po kelių mėnesių neveikdavo. Ieškojau toliau, kol sujungus daugelio mokymų teoriją ir asmeninę praktiką, pavyko nusistatyti taisykles. Šių taisyklių dėka, jau beveik metus nekyla konfliktų dėl išlaidų šeimoje.

Ar tai reiškia garantiją, kad ir Jūs išvengsite problemų? Tikrai ne. Tačiau esu įsitikinęs, kad mūsų, kaip poros, patirtis gali palengvinti jūsų finansinį gyvenimą. Tikiu, kad kai kuriems Jūsų, tai padės radikaliai pakeisti savo įpročius, valdyti pinigus ir patirti ką reiškia darnus ir užtikrintas gyvenimas šeimoje, o kiti – tiesiog pritaikys patarimus ir palengvins savo santykius šia tema.

Žinau, kad tema labai kompleksiška, apimanti santykių psichologiją, finansinių įrankių valdymą, įpročius, pajamas išlaidas ir daug daugiau. Todėl seminare pasidalinsiu tik pačiais svarbiausiais patarimais ir patyrimais, kurie gali padėti Jums. Tikiu, kad domina ne tik mano patirtis, bet ir antros pusės nuomonė, todėl seminaras bus išskirtinis – jame dalyvaus ir mano žmona – Dovilė Markevičienė.“ – sako Arnas Markevičius, šio seminaro lektorius.

Dėka turtingos patirties, sukauptos konsultuojant finansų klausimais nuo 2006 m., Arnas pažįsta klientų poreikius ir žino, kaip patarti. Arnas perteikia ne tik finansų valdymo detales klausytojui malonia ir aiškiai suprantama kalba, bet ir pasidalina savo patirtimi.

 

SVARBU! Visi seminarai prasideda laiku, tad prašome atvykti 10 – 20 min. anksčiau, kad spėtumėte patvirtinti registraciją. Ačiū.

DAUGIAU