Praktinio dvasingumo dirbtuvės „Kūrybos technologija“

Praktinio dvasingumo dirbtuvės „Kūrybos technologija“

Pasaulinis Dvasinis Universitetas Brahma Kumaris nuoširdžiai kviečia visus 2019 m. balandžio 5 d., penktadienį, 17 val. į praktinio dvasingumo dirbtuves „Kūrybos technologija“.

Ar galima suvaldyti kūrybinį įkvėpimą? Kaip maksimaliai efektyviai panaudoti atsiradusį kūrybinį įkvėpimą? Kaip suderinti įkvėpimą ir technologiją? Ar galima išvystyti ir pagausinti savo kūrybinius sugebėjimus? Kaip prisilietimas prie dvasingumo padeda kūrybiniame kelyje?  Apie visa tai norėtume pasikalbėti su Jumis praktinio dvasingumo dirbtuvėse “Kūrybos technologija”, kurių metu dalinsimės kūrybos technologijos patirtimi, bus truputį filosofijos ir … improvizuotas koncertas. Jūs galėsite patys tapti šio koncerto dalyviais.
Lektorius Valerijus Dobrovas daugiau negu 20 metų praktikuoja Radža jogos meditaciją. Jis yra TV ir kino režisierius, režisūros dėstytojas, įvairių koncertinių programų, pasakojimų, eilėraščių, dainų dvasingumo temomis ir knygos “Kaip pasiekti tikslą, vadovaujantis  aštuoniomis  dvasinėmis jėgomis“ autorius.

Vakaro metu skambės gyva muzika.
Dirbtuvės vyks rusų k., esant poreikiui bus vertimas į lietuvių k. FM bangomis (prašome audio įranga pasirūpinti iš anksto).
Adresas:  Konstitucijos pr. 11, Vilnius.
Įėjimas laisvas.

Tel.: 272 26 54,  8684 54224
www.brahmakumaris.ru
[email protected]

DAUGIAU