Praktinis 2 užsiėmimų seminaras – ASMENINĖ MANDALA

Praktinis 2 užsiėmimų seminaras – ASMENINĖ MANDALA

Visi trokštame gyventi darnoje su pačiu savimi, visi norime būti sveiki ir laimingi. Kad galėtume pasiekti šių išvardintų tikslų – verta nuraminti triukšmingoje kasdienybėje įaudrintą protą, saugiai pažvelgti į savo vidų ir „sudėlioti” čia apsistojusius mūsų jausmus, mintis ir emocijas.Dailės saviraiška ir dailės terapijos metodų taikymas leidžia geriau pažinti savo vidinį pasaulį. Dailės saviraiška ir dailės terapijos metodų taikymas nereikalauja specialių meninių sugebėjimų, svarbus pats kūrybinis procesas. Tai – spontaniška kūryba, suteikianti plačių galimybių tyrinėti, išreikšti save, savo jausmus, pasaulėjautą ir mintis. 


I užsiėmimas – Mano vidinio ir išorinio pasaulio santykis 
(spontaniška kūryba paremta dailės terapijos metodais).
Gruodžio 4 d. (17.30 – 21.00 val.). 

Šio užsiėmimo metu vyks paskaita „Kas tai yra Mandala ir kaip ji pasireiškia mano gyvenime” bei dailės terapijos metodais paremta praktinė užduotis – spontaniška kūryba. Šio užsiėmimo metu turėsite puikią galimybę pamatyti tarsi iš šono Jums svarbius dalykus – jie, pavirtę spalvų ir formų simboliais, taps „pagauti” tarsi nuotraukoje.

II užsiėmimas – Harmoningas AŠ harmoningoje aplinkoje
(mandalos kūryba ir tapyba ant drobės).
Gruodžio 11 d. (17.30 – 21.00 val.).
 
Šio užsiėmimo metu kūrybinėmis priemonėmis vyks Mandalos kūryba ir tapyba ant drobės. Asmeninės Mandalos kūryba padeda žmogui pajausti save kaip visumą, pamatyti, priimti ir spręsti vidinius konfliktus, o kartu ir vystytis, tobulėti kaip asmenybei. Mandalos kūrimas – tai džiaugsmingas ir nesudėtingas kūrybinis procesas. Beje, tai puiki atsipalaidavimo priemonė. Norint sukurti Mandalą, nereikia jokių specialių meninių sugebėjimų, reikia leisti piešiniui „tarsi kurtis savaime”.

Užsiėmimo vadovė: Dainora Skrabulienė – edukologė, dailės didaktikos specialistė, pedagogė, baigusi specialiuosius dailės terapijos metodų taikymo kursus. Dainora jau 11 metų dirba pedagoginį darbą, veda dailės saviraiškos ir dailės terapijos užsiėmimus vaikams bei suaugusiems. Taip pat – viena iš VšĮ Savęs pažinimo ir saviraiškos studijos įkūrėjų, nuolat besidominti savęs pažinimu, visas įgytas žinias praktiškai taikanti savo darbe ir asmeniniame gyvenime. Dainora – sertifikuota “Eneagramos” (unikalaus savęs ir kitų pažinimo metodo) praktikantė.

Vieno užsiėmimo kaina: 70 Lt, viso ciklo (dviejų užsiėmimų) kaina: 120 Lt
(į kainą įskaičiuotos visos reikiamos priemonės).

Dalyvių skaičius ribotas – iki 12 dalyvių! 

Būtina registracija iš anksto el.p.: [email protected] 
Tel. pasiteirauti 868444109 (Dainora) 
Užsiėmimų vieta: Vytenio g. 10, Vilnius (atskiras įėjimas iš kiemo pusės).

https://www.facebook.com/events/329441913894701
www.pazinimassaviraiska.lt    

DAUGIAU