Praktinis emocijų paleidimo seminaras “Nusipelnei laimės”

Praktinis emocijų paleidimo seminaras “Nusipelnei laimės”

VšĮ “Savęs pažinimo ir saviraiškos studija” bei Paleidimų centro „Į save“ įkūrėjas ir vadovas Rytis Lukoševičius kviečia

gruodžio 3 d. nuo 10 val. iki 20 val.
į praktinį emocijų paleidimo paleidimo seminarą
“NUSIPELNEI LAIMĖS”.

Rytis sako:
“Anksčiau, kai galvodavau apie gerą santykį su žmonėmis, tai tiesiog maniau, kad turiu būti geras, kažkur apsimesti, kažką paslėpti ir nutylėti, kad tik būtų viskas gerai. Kai pradėjau paleidinėti patyriau, ką iš tikro reiškia mylėti ir priimti žmogų tokį koks jis yra. Tada tapau ir gerokai atviresnis, nes galėjau pagaliau leisti ir sau būti tokiu koks esu.

Toks būdas tvarkyti savo santykius pranoko visus mano lūkesčius. Šimtai žmonių po asmeninių konsultacijų ir seminarų, taip pat transformavo savo santykius ir savijautą. Parodysiu tau būtent “kaip tai padaryti”, kas tikrai veikia ir iš esmės keičia požiūrį į pačius santykius. Patirsi, ką reiškia, kai tu pats esi atsakingas už savo meilę santykiuose.

Santykiuose visi sako, kad nori meilės, o ką turim iš tikro? Norą pakeisti šalia esantį žmogų, baimę išsiskirti, pyktį, kai elgiasi ne taip kaip nori, siekį gauti meilės iš kito, vietoj to kad duoti meilę. Ir žinai ką? Tu tikrai gali visą tai pakeisti ir transformuoti savo bendravimą ir jausmą su žmonėmis į meilę, priėmimą ir ramybę.

Mes susitelksime į vieną pratimą, kuris leidžia transformuoti, bet kokį santykį. Paleisime pagrindinius trūkumus, kurie mum trukdo bendrauti su meile – tai norą kontroliuoti, norą saugumo, norą pritarimo ir norą atskirumo. Paleidus šiuos trūkumo jausmus santykis su žmogumi keičiasi visiškai. Tai taps puikiu įrankiu tau leidžiančiu greitai ir paprastai pakeisti savo bendravimą ir savijautą su žmonėmis.

Ateinant, tau tereikia šiek tiek apgalvoti, su kokiais žmonėmis norisi harmonijos.”

Mūsų tikslas su kiekvienu žmogumi su kuriuo norėsi harmonizuoti santykius pasiekti tokią būseną, kur tu jausi visišką TAIP į visus šiuos klausimus:
– Ar dabar galiu duoti leidimą šiam žmogui būti tokiu kaip yra?
– Ar dabar aš jaučiu tik meilės jausmus šiam žmogui?
– Ar dabar jaučiu tik pasitikėjimą, saugumą ir artumą su šiuo žmogumi?
– Ar dabar jaučiu vienį, kad nėra jokio atskiro “tu” ar “aš”, su šiuo žmogumi?

Kur bus galima panaudoti, tai ką išmoksi:
– artėja šventės ir susitikimas su senai matytais giminaičiais, tai puikus būdus prieš susitinkant paleisti praeities naštą.
– po arba prieš susitikimo su vadovais ar verslo partneriais.
– įvykus konfliktui.
– jeigu dirbate su žmonėmis, o ypač pagalba jiems, tai po konsultacijų ir susitikimų, tai labai galingas įrankis padedantis nekrauti sau ant pečių kito problemų.

Tu renkiesi ar nori toliau gyventi viltyje, kad “nu kažkaip susitvarkys” ar priimti atsakomybę už save ir savo santykį su žmonėmis ir veikti. Nori pokyčių, tai teks padaryti veiksmą. Ateik ir padaryk didžiausią veiksmą, kokį gali – atverk meilę.

Seminaro lektorius – Rytis Lukoševičius:
“llgą laiką ieškojau kelio į asmeninę laimę ir džiaugsmą. Per pastaruosius aštuonerius metus išbandžiau įvairias mitybos sistemas, sėkmės psichologijas, koučingą, NLP, vieną kitą ezoterinį dalyką, įvairias meditacijas. Mano sienos neišpuoštos diplomais ir sertifikatais. Tai, ko mokau, išbandžiau praktiškai ir pasilikau tik tai, kas buvo naudinga. Dabar vedu individualius užsiėmimus ir mokau emocijų paleidimo technikos. Padedu išspręsti skaudžius praeities įvykius, pašalinti kompleksus ir apribojimus, kurie trukdo laisvai elgtis ir mėgautis tuo, ką veikiam.”

Seminaro vieta: Savęs pažinimo ir saviraiškos studija, Vytenio g. 10, Vilnius. Įėjimas iš kiemo pusės.
www.pazinimassaviraiska.lt

Seminaro vertė: 45 eur.
Atsiskaityti galėsite grynaisiais pinigais seminaro metu.

Registruotis prašome užpildant šią anketą:
https://studija.typeform.com/to/daAEAT

Kilus klausimams galite susisiekti su mumis el.p. [email protected] arba tel. 8 604 20 485 (Asta)

Iki greito susitikimo! 🙂

DAUGIAU