Praktinis – patyriminis seminaras “MENAS MYLĖTI SAVE”

Praktinis – patyriminis seminaras “MENAS MYLĖTI SAVE”

Seminaro metu gilinsimės, kodėl vis dažniau ant savęs pykstame, kodėl taip dažnai save kritikuojame, kodėl esame nelaimingi šeimoje, darbe ar draugų tarpe… “Ieškosime meilės” savo viduje, meditacijos ir dailės terapijos sintezės metu jusime ją savyje, stiprinsime šį jausmą ir stengsimės, kad MEILĖ SAU – taptų kasdiene mūsų realizacija.

Mylėkite save ir leiskite Gyvenimui vesti Jus ten, kur Jums skirta!

Meilė sau ir kitiems yra gražiausia dovana, kurią gavome šioje žemėje. Gyvenimas – didžiausia vertybė ir koks jis bus, priklauso tik nuo mūsų! Daugelis žmonių dabar tik ir kalba apie būsimus “naujus virsmus žemėje”. Tačiau pirmieji pokyčiai yra mūsų “vidiniai pokyčiai” – mes galime mylėti save ir kitus, mes galime kurti nuostabų gyvenimą jau šiandien! Kai mylime save, mums nesunku mylėti ir kitus, o kitiems mums. Meilė sau pagerina santykius su žmonėmis ir net darbo sąlygas. Meilė sau – esminė ypatybė gerai sveikatai. Meilė sau ir Gyvenimui susieja mus su visatos turtais, padeda išreikšti save ir įvairiapusiškai skatina mūsų kūrybiškumą.Tačiau niekas niekada mums nesuteiks tos meilės, kurią galime suteikti tik patys sau! 

Seminaro programa:
14.00 – dalyvių registracija
14.15 – 14.30 – susipažinimas
14.30 – 15.15 – paskaita, diskusija, interaktyvūs bendravimo metodai
15.15 – 15.30 – kavos, arbatos pertrauka (užkandžiai)
15.30 – 16.15 – trumpa meditacija
16.15 – 18.00 – dailės terapija ir grupinė refleksija

Dailės saviraiška ir dailės terapijos metodų taikymas leidžia geriau pažinti savo vidinį pasaulį. Dailės saviraiška nereikalauja specialių meninių sugebėjimų, svarbus pats kūrybinis procesas. Tai – spontaniška kūryba, suteikianti plačių galimybių tyrinėti, išreikšti save, savo jausmus, pasaulėjautą ir mintis. Šių užsiėmimų metu turėsite puikią galimybę pamatyti tarsi iš šono Jums svarbius dalykus – jie, pavirtę spalvų ir formų simboliais, taps „pagauti” tarsi nuotraukoje. 

Seminaro vadovės: reiki meistrė Asta Ivaškevičiūtė ir Dainora Skrabulienė, dailės didaktikos specialistė, baigusi specialiuosius dailės terapijos metodų taikymo kursus ir aktyviai juos taikanti ugdymo bei kūrybiniame procese.

Seminaro kaina: 110 Lt 
Registracija bus patvirtinama gavus apmokėjimą. 
Mūsų rekvizitai:
VšĮ SAVĘS PAŽINIMO IR SAVIRAIŠKOS STUDIJA
Įmonės kodas: 303011485; a.s LT957044060007887398

Seminaro grupės dydis: 10 dalyvių
Laikas: šeštadienis, rugsėjo 21 d. (14.00 – 18.00 val.)
Adresas: Vytenio g. 10, Vilnius (atskiras įėjimas iš kiemo pusės).

Registracija jau vyksta!
Registruotis galite el.p.: pazinimas.saviraiska@gmail.com, 
tel. pasiteirauti 868444109 arba 860420485   

www.pazinimassaviraiska.lt

DAUGIAU