Praktinis seminaras “Patirk save”

Praktinis seminaras “Patirk save”

„Patirk save“ – rytietiška ramybė skubančiam europiečiui!

Pirmą kartą Lietuvoje geriausios Rytų tradicijos susijungia į kovos menų, jogos ir gongo garsų sintezę! Kiekvienam Jūsų siūloma unikali proga vienoje vietoje, per vieną dieną pamatyti gilias tradicijas turinčios Rytų kultūros pasirodymus bei ne tik teoriškai išgirsti, bet ir praktiškai savo jėgas išbandyti mokantis Rytų kovos menų gudrybių, jogos pratimų ir pasilepinti galingų gongo garsų teikiamu vibraciniu kūno masažu.
„Pastebime, jog savęs pažinimo ir sąmoningumo poreikis skubančioje visuomenėje vis didėja, tad renginį skiriame visiems, kam rūpi sveikata, efektyvūs poilsio būdai, turiningas laisvalaikis ir pažintis su tūkstantmetės Rytų kultūros turtais. Jie tikrai prieinami kiekvienam, tereikia nepabijoti išsilaisvinti iš stereotipų“, – teigia seminaro „Patirk save“ organizatoriai, siekiantys parodyti, kad gebėjimas apsiginti, jogos pratimai ir senovinių instrumentų gaudesys nėra priešingybės. Pasak organizatorių, visi šie metodai puikiai tinka nuo kasdienybės rutinos pavargusiam europiečiui, suteikia energijos ir pasitikėjimo savo jėgomis. Paskaitas ir mokymus ves patyrę lektoriai, savo asmeniniu pavyzdžiu įrodantys, kad vidinė ramybė skubančiame pasaulyje įmanoma.

Seminaro „Patirk save“ dalyviai:

Kovos menų subtilybių mokys Baltijos Wing Tsun Kungfu asociacijos, ilgametę patirtį turintys meistrai. Čia ir dabar galite išmokti ne tik jaustis saugesni gatvėje, bet ir gauti vidinės energijos, pulsuojančios iš pačios Kinijos širdies bei turtingos jos istorijos, siekiančios Šaolinio laikus. Wing Tsun Kungfu užsiėmimai garantuos Jums ne tik aktyvų poilsį, bet ir padės įgyti didesnio pasitikėjimo savo jėgomis. Vienintelis reikalavimas – būti geru, sąmoningu, žmogišku.

Jogos praktikas ves Baltijos „Gyvenimo meno“ labdaros ir paramos fondo mokytojai. Joga – tai būdas pailsėti fiziškai bei psichologiškai, nusiraminti, kartu lavinti kūną ir siekti proto aiškumo. Šis seminaras – tai puiki proga išbandyti jogą naujokams ir prasmingai praleisti laiką pažengusiems. Norime skatinti sveikos gyvensenos idėją ir pasiūlyti metodą, padedantį pailsėti bei atgauti jėgas. Pratimai nebus sudėtingi, tačiau efektyvus.

Gongų vibracijas skleis gongai.eu. Senovinių instrumentų, tokių kaip gongas ar dainuojančių dubenų garsai, sukuria garsus ir virpesius, kurie veikdami įvairiame dažnume, veikia ir mus. Stipri vibracija pasklinda po visą mūsų kūną, kurio 80 proc. sudaro vanduo, puikus vibracijos laidininkas. Vibracijos rezultatas – subtilus vidinis visų kūno ląstelių masažas.

Seminaro „Patirk save“ organizatoriai kviečia per šešias valandas naujai pajusti kūną, kvėpavimą, ramų protą, bei visus šiuos lygmenis apjungiančias gongų garsų vibracijas. Renginyje gali dalyvauti visi – įvairaus amžiaus, lyties, kūno svorio, lankstumo, religijos, įsitikinimų žmonės. Patariama turėti laisvų drabužių, kurie nevaržytų kūno judesių. „Patirk save“ vyks spalio 27 d., 12:00 – 18:00 val., Vilniuje, Trakų 9/Pranciškonų 1.

Seminaro programa:
12.00 – 12.15 – Teorija apie Wing Tsun Kungfu
12.15 – 14.15 – Wing Tsun praktinė dalis
14.15 – 14.45 – Wing Tsun demonstracija, klausimai-atsakymai
14.45 – 15.15 – Pietų pertrauka
15.15 – 15.30 – Jogos teorija
15.30 – 16.45 – Jogos praktinė dalis
16.45 – 17.00 – Pertrauka
17.00 – 17.10 – Teorija apie muzikos, vibracijos įtaką
17.10 – 18.00 – Gongų muzikinė dalis

Kaina:
renginio dieną 78 Lt, o iš anksto sumokėjus pavedimu – 68 Lt.
Rekvizitai pavedimui:
Baltijos Wing Tsun Kungfu Asociacija
Juridinio asmens kodas 156872475
LT137300010083081001
Swedbankas

Kontaktinis telefono nr.: 8 683 12335
Kontaktinis el. paštas: renginiai@gyvenimomenas.lt

DAUGIAU