Praktinis seminaras “Regresinė meditacija”

Praktinis seminaras “Regresinė meditacija”

Rugsėjo 28 d. 14 val. kviečiame į pirmą kartą Lietuvoje viešinčios viešnios iš Latvijos, aiškiaregės Kristinos Lapinios (dvasinis vardas Keshava Priya devi dasi) praktinį seminarą “Regresinė meditacija – galimybė pakeisti savo gyvenimą”.

Regresinė meditacija tai – puiki galimybė rasti atsakymus į daugelį klausimų, išspręsti problemas, kurios kaupėsi, galbūt, net ne vieną gyvenimą.

Seminaro metu galėsite:
* suprasti mentalines ligų priežastis;
* rasti problemų sprendimus;
* išsilaisvinti iš nuoskaudų, pykčio, neapykantos, nesutarimų, sunkių priklausomybių;
* atsikratyti savo fobijų ir baimių;
* vystyti įgūdžius, talentus ir gabumus;
* suvokti savo amžiną, dvasinę prigimtį, kuri pilna žinojimo ir palaimos.

Sąmoningai savo akimis be hipnozės išvysite save konkrečiame įsikūnijime, kuriame susiformavo Jūsų likimo mazgas. Šį mazgą galima bus perkirsti malda, atsiprašymu ir atleidimu. 

Lengva sutvarkyti gyvenimą, kai žinomos problemų ištakos ir jų sprendimo būdai. Karmą, arba kitaip – likimą, galima pakeisti dviem būdais: priimant likimo smūgius arba keičiant savo suvokimą. Keičiant suvokimą silpnėja negatyvios karmos pasekmės ir, galų gale, dingsta. 

Regresinė meditacija susideda iš trijų etapų: atveriančio, apvalančio ir gydančio mantrų pagalba, uždarančio. Lektotė yra praktikuojanti bhakti jogė, todėl regresinės meditacijos metu karmos valymui ir ligų gydymui naudoja Hare Krišna mantrą. Šios mantros pagalba regresinės meditacijos metu žmogus gali ne tik matyti savo praeitus gyvenimus ar problemines situacijas, bet ir iš karto jas išspręsti. 

Po meditacijos tris dienas jaučiamas energijos antplūdis ir dvasinė ramybė. 

Seminaro planas:
14:00-14:30 Įvadas
14:30-17:30 Regresninė meditacija – praktinė dalis. Meditacijos tema – šeimyninių santykių gerinimas.
17:30-18:00 Klausimai – atsakymai

Po seminaro vaišinsimės pyragu!

Keisdami save keičiame visą Pasaulį aplinkui save. 

Seminaro kaina 100 Lt
Registracija bus patvirtinama gavus apmokėjimą.
Mūsų rekvizitai:
VšĮ SAVĘS PAŽINIMO IR SAVIRAIŠKOS STUDIJA
Įmonės kodas: 303011485; a.s LT957044060007887398

Laikas: rugsėjo 28 d. nuo 14 val. iki 18 val.
Vieta: Savęs pažinimo ir saviraiškos studija, Vytenio g. 10, Vilnius. Įėjimas iš kiemo pusės.

Susitarus iš anksto galima konsultacija, asmeninė regresinė meditacija. 

Apie lektorę:
Nuo vaikystės mane domino pasaulis, esantis už žmogaus proto suvokimo ribų. O ypač domino gydantis energetikos atstatymo poveikis. 
Regresinės meditacijos metodiką sukūriau prieš 10 metų, kai ieškojau priežasčių, kodėl mano vyresnioji dukra susirgo skolioze. Radus ligos atsiradimo priežastį, išnyko ir pati liga. Pasikartojantys gyvenime dėsningumai, chroniškos ligos, niekaip nesusiklostantys santykiai su žmonėmis ar kiti vis iškylantys sunkumai dažniausiai signalizuoja, kad viso to šaknys glūdi labai giliai ir dažniausiai tik regresinė meditacija gali padėti jas iškasti. O atradus tikrąją priežastį, kodėl gyvenime vyksta vieni ar kiti dalykai, galima imtis priemonių ir išspręsti problemas iš esmės, vieną kartą ir visiems laikams. 
Šiuo metu pas mane pagalbos kreipiasi žmonės iš Latvijos, Lietuvos, Estijos, Suomijos, Indijos, Rusijos, Vokietijos ir kitų šalių. 
Rimtai užsiėmusi dvasine praktika, nusprendžiau pilnai atsiduoti tarnystei Viešpačiui ir artimiesiems. Dalis pajamų, kurias gaunu darydama regresinę meditaciją, skiriu labdaringos programos “MAMYTĖMS” paramai. Ši labdaringa programa padeda skurdžiai gyvenančioms šeimoms, paremia jas rūbais, maistu, konsultuoja juridiniais klausimais. Aktyvių mamų grupė visoje Latvijoje įkvepia žmones keistis, atiduoti nebereikalingus drabužius, avalynę ir kitus daiktus, o ne saugoti juos metų metais arba tiesiog išmesti.

Registracija į seminaą ir į asmeninę konsultaciją vyksta el.p.: [email protected] 

Pasiteirauti galite skambindami tel.: 868444109 (Dainora) arba 860420485 (Asta), arba el.p. [email protected]
Daugiau informacijos apie renginius www.pazinimassaviraiska.lt

Laukiame Jūsų!

DAUGIAU