Praktinis seminaras “Reiki I pakopa”

Praktinis seminaras “Reiki I pakopa”

Mes nesame vien kūnas ir kraujas, esame subtilios būtybės su sudėtinga energetine sistema. Išmanant pagrindinius Visatos dėsnius ir mūsų subtiliojo kūno sandarą, galima lengvai pakeisti savo ar savo artimųjų gyvenimą į gerą, pradėti sveikti, harmonizuoti santykius, įnešti daugiau sėkmės į kasdienybę. 

Ir visam tam nereikia stebuklo, nereikia, kad trenktų žaibas ar kas nors panašaus… 🙂

Vasario 13 d., šeštadienį, 11 val. kviečiame į praktinį seminarą, kurio metu susipažinsite su subtilaus kūno sandara, pagrindinių čakrų sistema, gausite praktinių patarimų, kaip nesudėtingai harmonizuoti savo energetiką.

O svarbiausia – gausite galimybę iškart po seminaro teigiamai įtakoti savo ir savo artimųjų savijautą švelnia ir jokio šalutinio poveikio neturinčia Reiki energija.

Seminaro dalyviai gaus I Reiki pakopą, neišsenkančios energijos šaltinį, gydantį ir diagnozuojantį instrumentą (delnus), kurio neįmanoma palikti namie, galimybę pasveikti pačiam ir padėti tai padaryti kitiems. 

Reiki, išvertus iš japonų kalbos – dvasinės gyvybės jėga, yra vienas iš alternatyviosios medicinos gydymo būdų, skirtas psichinei, emocinei ir fizinei žmogaus sveikatai atstatyti. Mikao Usui pradėjo vystyti Reiki XIX amžiaus pradžioje Japonijoje. 

Reiki terapija – lengviausias ir maloniausias būdas tapti sveiku, laimingu ir sėkmingu žmogumi. Ji veikia energijų subalansavimo principu – fizinio kūno ir emocijų.

Reiki terapija subalansuoja visas organizmo sistemas, atstato visų organų veiklą. Žmoguje įsivyrauja vidinė darna: sveiksta fizinis kūnas, rimsta emocijos, protas, ištirpsta per ilgą laiką susikaupęs stresas, sprendžiasi vidinis konfliktas, grįžta ramybės, saugumo ir net klestėjimo jausmas.

Po seminaro netapsime gydytojais, bet išmoksime susijungti su neišsenkančios, gydančios energijos šaltiniu!

SEMINARO EIGA:

* Žmogaus energetinė struktūra. Praktiniai užsiėmimai, harmonizuojantys energetiką.
* Sudėtinga žmogaus energetinė sistema: čakros, sušumna, ida, pingala, nadžiai, marmos, kundalini energija. 
* 7 pagrindinės čakros. 
* “Įsižeminimas” – kas tai ir kam to reikia? Praktiniai pratimai, padedantys įsižeminti. 
* Praktinis užsiėmimas “Čakrų meditacija” 
* Reiki energija. Kas ji ir kodėl jos mums reikia? 
* Reiki kilmės istorija – nuo ko viskas prasidėjo?
* Kas tai per energija?
* Kokias galimybes suteikia Reiki?
* Principai, kurių laikosi Reiki energijos praktikuotojas. 
* Kaip pasiruošti gydimo su Reiki seansui (sau arba kitai gyvai būtybei).
* Pagrindinės gydymo Reiki rankų pozicijos.
* Iniciacija į I Reiki pakopą
* Praktinė dalis: vienas kitam padarysime Reiki seansą pagrindinių 7 čakrų veiklos harmonizavimui.
* Pažymėjimų įteikimas

Seminaro vadovė: Asta Ivaškevičiūtė – beveik 10 metų dirbo reklamos ir rinkodaros srityje, siekė karjeros aukštumų. Tačiau, užlipusi išsvajotos karjeros laiptais, suprato, kad laimės čia nėra. Pradėjusi ieškoti laimės, atrado Reiki, bhakti jogą ir Vedas. Tuomet ji priėmė vieną iš pračių drąsiausių sprendimų – mesti perspektyvią karjerą, sėkmingą darbą ir daryti tai, kas iš tikrųjų teikia džiaugsmo. Taip gimė “Savęs pažinimo ir saviraiškos studija” Vilniuje, kurią įkūrė dvi bendramintės draugės – Asta ir Dainora. Asta Ivaškevičiūtė studijuoja Vedas, o žinias pritaiko savo gyvenime. Ji skaito paskaitas apie moterų ir vyrų santykius, harmoningų santykių kūrimą ir apie tai, kaip gi įsileisti laimę į savo gyvenimą. Daugiau jos paskaitų rasite čia: http://www.astaivaskeviciute.weebly.com/ 
Asta taip pat yra Reiki Meistrė – Mokytoja. Reiki yra vienas iš alternatyviosios medicinos gydymo būdų, skirtas psichinei, emocinei bei fizinei žmogaus sveikatai atstatyti.

Seminaro kaina: 85 Eur 
Kaina dviems asmenims: 130 Eur 
Kaina norintiems pakartoti iniciaciją į I Reiki pakopą (pateikus anksčiau gautos Reiki iniciacijos pažymėjimą) 60 Eur 

Seminaro trukmė: 7 val. (bus pertrauka užkąsti, užkandžiais pasirūpinsim)

Registracija el.p. [email protected]
Tel. pasiteirauti 8 604 20 485 (Asta)

Registracija bus patvirtinta gavus 40 Eur išankstinį pavedimą. Likusią sumos dalį galėsite sumokėti, kai atvyksite į seminarą.

Mūsų rekvizitai mokėjimui iš anksto:
VšĮ SAVĘS PAŽINIMO IR SAVIRAIŠKOS STUDIJA
Įmonės kodas: 303011485; a.s LT957044060007887398
www.pazinimassaviraiska.lt

Seminaro vieta: Savęs pažinimo ir saviraiškos studija, Vytenio g, 10, Vilnius. Įėjimas iš kiemo pusės.

Laukiame Jūsų!    

DAUGIAU