PRANCŪZŲ KALBOS MOKYMOSI KLUBAS MADAM

PRANCŪZŲ KALBOS MOKYMOSI KLUBAS MADAM

Esi moteris?
Žaviesi prancūzų kalba, nors jos (dar) nemoki?
Ieškai bendraminčių?

Klubas MaDAM įkurtas moterims, ieškančioms naujovių: išmokti gražios kalbos, puoselėti savąjį moteriškumą ir puikiai leisti laiką. Jei slapčia svajoji prašnekti prancūziškai, bet iki šiol neradai tam nei laiko, nei tinkamo metodo, išbandyk narystę klube MaDAM. Mokomės be vadovėlių – prancūzų kalbą paverčiame gyvenimo būdu! Klubas veiks nuo 2019 m. balandžio 1 d. iki 2019 m. birželio 17 d.

Privalumai:
*unikalus mokymo būdas,
*kūrybinis požiūris į kalbos mokymą,
*moteriškas kolektyvas,
*elegantiška atmosfera.

Klubą MaDAM rengia Neringa Jagelavičiūtė-Teišerskienė – kalbų (anglų, prancūzų) mokytoja, profesionali vertėja, menininkė, asociacijos GAJA moterims įkūrėja, leidinio tuo pačiu pavadinimu sumanytoja, rytietiškų šokių mokytoja. Asociacija rengia seminarus moterims apie darnius būdus pasitikti šiandienos iššūkius: įtemptą dienotvarkę, galimybių gausą, savosios tapatybės suvokimą. Klubas MaDAM – būtent tokių susitikimų erdvė su prancūzišku prieskoniu!

Kalbos mokymasis čia suvokiamas kaip būdas atsipalaiduoti, susitikti su bendramintėmis, bendrauti aktualiomis temomis ir visa tai daryti prancūzišku stiliumi. Klubo veikla neapsiriboja klasės sienomis ir pamokų valandomis – MaDAM moterys retkarčiais susitinka prancūziškoje kavinukėje, eina į prancūzų tematikos renginius, susipažįsta su prancūzų menu, o galbūt net leis sau ekskursiją į žavųjį Paryžių!

Pirmasis susitikimas: balandžio 1 d.

Kaina: 150 EUR.
Pamokų laikas: pirmadieniais 18:15-19:45.
Vieta: Kalbos ir kultūros institutas LINGUA LITUANICA (Gedimino pr. 26, Vilnius).
Trukmė: 22 akad. val.
Pažymėjimas: išduodamas pažymėjimas apie išklausytą kursą.

Individualios prancūzų kalbos paskaitos institute arba per Skype programą: norite pramokti prancūzų kalbos žaismingai ir maloniai? Susisiekite su mumis, ir suderinsime individualių prancūzų k. pamokų su dėstytoja Neringa grafiką!

DAUGIAU