PREMJERA! „Cry Wolf: Vilgaudas”

PREMJERA! „Cry Wolf: Vilgaudas”

„Cry Wolf: Vilgaudas” yra režisieriaus Justino Kalinausko ir kompozitoriaus Arno Mikalkėno kūrybinio bendradarbiavimo rezultatas, apibendrinantis per pastaruosius trejus metus vykdytus meninius eksperimentus. Spektaklio forma paremta gyvai atliekamo garso ir performatyvaus veiksmo sinteze, kurią scenoje kuria trys Lietuvos saksofono meistrai: Tomas Razmus, Dovydas Stalmokas ir Simonas Šipavičius, atstovaujantys šiuolaikinės improvizacinės ir free jazz muzikos kryptims. Spektaklio choreografiją kuria šiuolaikinio šokio šokėjas Marius Pinigis.

Spektaklio atspirties taškas yra bėgantis žmogus, kuris kelia sau tokius egzistencinius klausimus: kaip į aplinką reaguotų laisvėn patekę kaliniai, paskutinį kartą ją matę santvarkoje, kurios jau seniai nebėra? Ar jie urbanizuotose miesto džiunglėse ieškotų McDonalds restoranų, o gal, priešingai, bandytų susirankioti pradingusio pasaulio nostalgijos likučius? O kaip mes patys reaguotume į šiuos kalinius, jeigu Holivudas apie juos sukurtų ekstravagantišką nuotykių epą? Ar mums vis dar būtų svarbu, už ką juos pasodino? Gal, visgi, mes pasiruošę suteikti šansą ,,kitokiam požiūriui”?

Atlikėjų lūpose neišgirsite atpažįstamos kalbos, nes visas spektaklio tekstas gimsta saksofonų garsuose. Muzikantai naudoja instrumentus kaip komunikacijos priemones ir išsunkia juos iki lydymosi temperatūros. Projekto kūrėjai tikina, kad garsas gali būti ne tik girdimas – jis yra matomas ir juntamas. Tai energetiškai stiprus reginys, kuriame ieškoma naujos teatrinio įvykio sampratos.

Režisūra / Justinas Kalinauskas
Muzika / Arnas Mikalkėnas
Choreografija / Marius Pinigis
Atlikėjai: Tomas Razmus, Dovydas Stalmokas, Simonas Šipavičius

Trukmė – 90 min.
Pirkti bilietus:  http://www.tiketa.lt/LT/performatyvus_garso_spektaklis_cry_wolf__vilgaudas_13817

Kauno žiūrovams suteikiama išskirtinė galimybė premjeros dieną su spektaklio bilietu nemokamai apsilankyti Tado Ivanausko zoologijos muziejuje, kuriame lankytojai bus supažindinami su vilkų ir kitų plėšrūnų gyvensenos ypatumais!
REGISTRACIJA į ekskursiją BŪTINA – vietų skaičius ribotas! REGISTRACIJOS ANKETĄ RASITE ČIA

Spektaklio organizatorius: Kauno Menininkų namai
Pagrindinis rėmėjas: Lietuvos Kultūros taryba

DAUGIAU