PREMJERA: JŪRINĖS ŠVIESOS / Klaipėdos Jaunimo teatras / KJT

PREMJERA: JŪRINĖS ŠVIESOS / Klaipėdos Jaunimo teatras / KJT

Spektaklis PREMJERA: JŪRINĖS ŠVIESOS / Klaipėdos Jaunimo teatras / KJT nukeltas iš sausio 16 d. į gegužės 8 d. Anksčiau pirkti bilietai galios. Pageidaujantys bilietus galite grąžinti iki gruodžio 31 d. kasose, kuriose juos pirkote. Internetu pirktus bilietus galima grąžinti savo paskyroje www.tiketa.lt.

Spektaklis PREMJERA: JŪRINĖS ŠVIESOS / Klaipėdos Jaunimo teatras / KJT nukeltas iš vasario 20 d. į gegužės 6 d. Anksčiau pirkti bilietai galios. Pageidaujantys bilietus galite grąžinti iki gruodžio 31 d. kasose, kuriose juos pirkote. Internetu pirktus bilietus galima grąžinti savo paskyroje www.tiketa.lt.

Miestas prie jūros. Čia gyvena tie, kurie lieka ant kranto. Čia parplaukia tie, kurie buvo jūroje. Iš čia išlydima į jūrą. Čia nuolatinis žmonių ir vandens judėjimas sukelia skersvėjus, kurie kiaurai perpučia galvas ir širdis. Iš jų išlaisvinti jausmai ir mintys šokdami pasklinda gatvėse. Šis spektaklis apie miestą prie upės. Perskelta pusiau Dangės – ant žemės nusileidusio dangaus ruoželio – Klaipėda dalijasi į seną ir naują, darbdavių ir darbininkų, kovotojų už išlikimą ir nugalėtojų be kovos.

 

Šis spektaklis ir apie miestą prie uosto, dundančio geležinkeliu ir inkščiančiu kranais. Apie miestą be istorinės atminties ir su viena turtingiausių miestietiško gyvenimo istorijų Lietuvoje. Apie džiazo, teatro, grožio salonų, rekonstrukcijų, slaptų reikalų, išbandymų, prisiminimų, keistų žmonių, šokančių maišelių, šeimų, daugybės tautų miestą. Apie tuščias gatves ir miesto aprašymus, kuriuose nėra vietos žmonėms.

 

Ir apie žmones. Klaipėdoje gyvenusius ir gyvenančius. Savo noru ar atsitiktinai čia atsidūrusius. Apie tuos, iš kurių veido matosi, kad jie Klaipėdiečiai, ir tuos, kurie čia atvažiavo trumpam ir liko. Spektaklis yra apie tikras, tikrų žmonių patirtis. Ir dar šiek tiek apie fantaziją, mistiką, svajones.

 

Režisierius: Jonas Tertelis

 

Kompozitorius: Martynas Bialobžeskis

 

Scenografė ir kostiumų dailininkė: Guoda Jaruševičiūtė

 

Dramaturgė: Kristina Steiblytė

 

Šviesų dailininkas: Julius Kuršis

 

Vaidina: Laima Akstinaitė, Justina Burakaitė, Paulius Pinigis, Simas Lunevičius, Rugilė Latvėnaitė, Donatas Želvys.

 

Trukmė: 2 val.

 

Premjera: 2020 m. vasario 28 d.

 

Amžiaus cenzas: N-14

 

Spektaklyje naudojama stroboskopo efektai. Dėl to spektaklis yra nerekomenduojamas sergantiems epilepsija.

 

 

DAUGIAU