PREMJERA! “Sapnų pasakėlė: žemė”

PREMJERA! “Sapnų pasakėlė: žemė”

Klaipėdos lėlių teatras  pristato premjerą  kūdikiams – paskutiniąją “Sapnų pasakėlių” trilogijos dalį “Žemė”.

Režisieriaus Donato Savickio, dailininkės Angelinos Furmaniuk-Savickienės, aktorių Aušros Bakanaitės, Monikos Mikaluskaitės ir Vytauto Kairio sukurta spektaklių kūdikiams trilogija – tai unikalus projektas, lėlių teatro priemonėmis, vaizdu ir garsu, supažindinantis mažylį su jį supančiu pasauliu.

Pirmoji “Sapnų pasakėlių” dalis, pasakojanti apie dieną ir naktį, atvėrė mažiesiems žiūrovams dangaus erdvę, antroji dalis kvietė pasinerti į vandenyno gelmes ir supažindino su paslaptingais jūrų gyventojais, o trečioji dalis atskleis žemės slėpinius.

Spektaklio “Sapnų pasakėlė – Žemė” siužetas – labai pavasariškas. Tai istorija apie tai, kaip iš sėklytės išauga medis. Jos kūrėjai pasirinko kūdikiams labai artimą ir gerai pažįstamą vizualinės raiškos priemonę – dėlionę. Iš geometrinių figūrų spektaklio metu aktoriai sudėlios įspūdingą vizualinę dėlionę, kurią po spektaklio žiūrovai galės iš arti apžiūrėti, paliesti, žaisti su ja.

“Sapnų pasakėlė – Žemė”, kaip ir ankstesnės “Sapnų pasakėlės”, –  atmosferinis spektaklis, kurio pagrindiniai komponentai – vaizdas, garsas ir lytėjimas.  Tai spektaklis be žodžių, tačiau su nuostabiais gyvos muzikos garsais, kuriuos su įvairiais instrumentais kuria aktoriai.

Spektaklis “Sapnų pasakėlė – Žemė” skirtas kūdikiams nuo 3 mėnesių amžiaus, tačiau ypatinga jo atmosfera suteiks ramybės, atsipalaidavimo ir gerumo bet kurio amžiaus žiūrovui.

DAUGIAU

Kiti renginio laikai:

2015 balandžio 18 11:00 2015 balandžio 18 12:00 2015 balandžio 26 11:00 2015 balandžio 26 12:00 2015 birželio 06 11:00 2015 birželio 06 12:00