Premjera! “The Perfect Pill” & “Yoko Mono”

Premjera! “The Perfect Pill” & “Yoko Mono”

Stilius: rock / electronica
Bilieto kaina: 15lt / su LSP 10lt

Sausį audringai atgroję grupės ,,IR” paskutinius koncertus, kovo 9 d. du jos nariai Germanas Skoris ir Josh McClung pakels paslapties šydą, dengiantį naują veiklą – su trenksmu pristatys naują grupės reinkarnaciją pavadinimu „The Perfect Pill”! Koncertas Tamstoje – premjera, po kurios seks „The Perfect Pill” gastrolės Lietuvoje ir užsienyje.

Muzikantai atliks kruopščiai paruoštą naują programą, kurioje be roko bus įvairių muzikos žanrų elementų. „Mes visada „flirtavome” su kitais muzikos stiliais, galima teigti, kad to „flirto” dabar bus žymiai daugiau. Papildysim muziką nauju skambesiu, prijungsime įvairius prietaisus prie ir taip plačios mūsų garsų artilerijos.” – teigia duo. „Skambės visiškai naujos dainos bei geriausiai žinomi „IR” hitai naujose aranžuotėse. Be to, pristatysime ir naują grupės įvaizdį bei scenografiją – Jūsų laukia ne tik puikus garsas, bet ir visiškai naujas šou, su vizualizacijomis ir šviesiomis.”

Neseniai pristatę pirmą savo singlą „Apres Moi Le Leluge”, kuris sulaukė labai teigiamų klausytojų atsiliepimų, koncerto metu vyrai žada gyvai atlikti ir naują šios dainos remix‘ą kartu su DJ Mamania. 

Po „The Perfect Pill” koncerto, vakarą tęs DJ Mamania ir Josh McClung projektas „Yoko Mono”. Muzikantai pristatys specialiai šiam vakarui paruoštą programą.

Pasižymėk ir nepraleisk – tavęs laukia kovo mėnesio vienas geriausių roko, elektronikos ir kitų stilių muzikos vakarėlis.

Daugiau informacijos: www.tamstaclub.lt
Staliukų rezervacija:
2124498, 869836121, 861156496 arba el.paštu
[email protected]    

DAUGIAU