Premjera! TIK SUAUGUSIEMS (rež. Justas Tertelis)

Premjera! TIK SUAUGUSIEMS (rež. Justas Tertelis)

Lapkričio 12 d. TIK SUAUGUSIEMS I Vilnius, Menų spaustuvė nukeltas į gegužės 19 dieną. Bilietus galite grąžinti iki lapkričio 30 d. kasose, kuriose juos pirkote. Pirkę bilietus internetu galite grąžinti savo paskyroje www.tiketa.lt.

Jeigu nuspręsite bilietų negrąžinti, galėsite juos panaudoti bet kuriam mūsų spektakliui ateinančiais, 2021 metais (šiuo atveju prašysime parašyti mums el. paštu [email protected]

Ačiū už Jūsų supratingumą, kantrybę ir palaikymą. 

Dėmesio! Spalio 2 d. renginys Premjera! TIK SUAUGUSIEMS (rež. Justas Tertelis) atšauktas. Bilietus galima grąžinti kasose kuriose buvo pirkti iki spalio 16 d.

Kovo 31 d. spektaklis, kuris buvo perkeltas į balandžio 24 d. 20.30 val. – perkeliamas į lapkričio 12 d. 18.30 val. Menų spaustuvės Juodoji salė (keičiasi salė)

Balandžio 21 d. spektaklis perkeliamas į lapkričio 19 dieną.

Balandžio 24 d. 18.30 val. "Tik suaugusiems" perkeliamas į lapkričio 12 d. 18.30 val. I Menų spaustuvės Juodoji salė (keičiasi salė)

Galios įsigyti bilietai.

NEMOKAMAI į spektaklius kviečiame 60+ amžiaus žiūrovus. Būtina registracija el. paštu [email protected]

"Kultūros išlieka tik tiek, kiek mes sugebame jos perduoti savo vaikams."

K. J.

Naujausia Teatro Atviras ratas I Vilniaus miesto teatro premjera “Tik Suaugusiems” – tragikomiškas Justo Tertelio režisuotas teatrinis – kūrybinis tyrimas, ieškantis atsakymo į klausimą – kaip ir kada mes tampame suaugusiais? Ir… o ką išvis šiandien reiškia būti suaugusiu? Ar užtenka tiesiog peržengti nustatytą biologinę amžiaus ribą (18 m.) ir esi pasiruošęs prisiimti visas atsakomybes, kurias gauname įžengę į “suaugusiųjų pasaulį” – teisę balsuoti, dalyvauti valstybės gyvenime, teisę vairuoti, svaigintis ir būti atsakingam už savo veiksmus?

Nuostabi talentingų, teatro žiūrovams gerai pažįstamų, aktorių komanda meistriškai žongliruodama pjesėje pateikiamomis temomis, atpažįstamų ir įtaigių veikėjų pagalba atgręžia veidrodį į mus pačius. Tragikomiškų situacijų, į kurias patenka spektaklio veikėjai, įvairovė neleis nuobodžiauti ir kvies įsitraukti į procesą ieškant atsakymo – koks žmogus gali užaugti šiandieninėje visuomenėje? Ir kas už tai atsakingas? Ar išvis kas nors gali būti už tai atsakingas?

“Tik Suaugusiems” – tai naujausia Justo Tertelio pjesė, tęsianti teatro laboratorijos “Atviras ratas” tradiciją dirbti su lietuviška dramaturgija ir kalbėti atvira teatrine kalba. Šio teatro žiūrovams itin gerai pažįstamas “Atviro rato” braižas – per sceninį grynumą ir paprastumą, aktorių vaidmenis ir kasdienybės atpažįstamumą scenoje, kurti dialogą su publika kviečiant juos permąstyti, įsitraukti ir kartu išgyventi šiai dienai aktualias, bet visuomenėje neišsakytas temas.

 

Kviečiame mėgaujantis teatru atpažinti save!

 

Idėjos autorius ir režisierius: Justas Tertelis

 

Vaidina: Aldona Vilutytė, Vesta Šumilovaitė, Gelminė Glemžaitė, Dalius Skamarakas, Rokas Petrauskas, Arnas Ašmonas

 

Dramaturgija: Justas Tertelis

Scenografija ir kostiumai: Laura Luišaitytė

Muzika: Jokūbas Tulaba

 

Spektaklį dalinai finansuoja: Lietuvos kultūros taryba

 

 

 

DAUGIAU