Prieskonių indo paslaptis

Prieskonių indo paslaptis

Balandžio 9 d. 13 val.

MUZIKINIS SPEKTAKLIS VISAI ŠEIMAI “PRIESKONIŲ INDO PASLAPTIS”

 

Teatras „Avilys” pristato nepaprastą, linksmą istoriją, apie tai, kaip mažame, jaukiame  miestelyje gyvena ir skanius meduolius kepa trys kepėjai. Tačiau vieną dieną kepėjai randa labai seną prieskonių indą.  Tada ir  atsitinka baisi nelaimė – gal tyčia, o gal netyčia jie atidaro šitą indą.

Pasirodo, kad prieš daugybę metų šitame prieskonių inde buvo uždarytas Juodulys. Atidarius indą jis tampa laisvu. Miestelį apgaubia tamsa ir bjaurūs Juodulio voratinkliai. Niekas nebekepa pyragų, nebekvepia cinamonu, gvazdikėlias, imbieru ir vanile. Reikia kažką nedelsiant daryti – nejaugi miestelis taip ir liks Juodulio valdžioje? 

O tai gali padaryti, tik mažoji Naminukė Molė. Ji pasiryžta surinkti visus išbarstytus prieskonius ir nugalėti pikčiurną Juodulį. Kelionė, žinoma, pilna nuotykių, staigmenų, netikėtų susitikimų, ir…. ir, be abejo, viskas baigiasi gerai.

Pagrindinė spektaklio mintis tai, kad gerumas, draugiškumas, pagalba, dėmesys ir meilė vienas kitam yra pačios geriausios priemonės, kovojant su pykčiu, blogiu, pavydu, vienatve.

Dar vienas svarbus aspektas – tai edukacinis.  Vaikai spektaklio metu susitinka ir susipažįsta su pačių įdomiausių ir puikiausių knygų personažais – Alisa ir Kliunkiu Pliumpiu, neprilygstamąja aukle Mere Popins ir dėde Albertu, padūkėliu Karlsonu ir Freken Bok. Spektaklio metu matyti personažai vaikus paskatins perskaityti  šias knygas, išsamiau susipažinti su pasaulio literatūros klasika vaikams.

Spektaklio trukmė – 45 min.
Vaidina – Aina Norgilaitė, Rita Kiškūnaitė, Arūnas Pakulevičius
Bilieto kaina 5 Eur.
Šeimos bilietas 2 asmenims. – 8 Eur, 3 asm. – 12 Eur, 4 asm. – 15 Eur, perkant 4 bilietus – penktasis nemokamai.
Vaikai iki 1 metų amžiaus įleidžiami nemokamai.

Pokylių namai “VASARIS”
Aukštaičių g. 88, Panevėžys
Tel.: +370 646 65466

DAUGIAU