Principas. 2 dalių komedija (rež. Kristina Kazlauskaitė). PREMJERA!

Principas. 2 dalių komedija (rež. Kristina Kazlauskaitė). PREMJERA!

RENGINYS IŠ IŠ VASARIO 13 DIENOS BUS PERKELTAS KAI PASIBAIGS KARANTINAS. Bilietai perkeltiems renginiams galios tie patys, jų keisti nereikia. jei netinka nauja renginio data, jums reikia kreiptis į renginio organizatorių el. paštu [email protected] ir jums bus suteiktas kuponas.

Spektaklis Principas Vilniuje perkeliamas Iš lapkričio 8 dienos į 2020 m. gruodžio 9  d. 19 val. Perkeltas gruodžio 9 dienos koncertas į vasario 24 dieną, 19:00 val. Vasario  24 dienos renginys perkeltas į gegužės 13 dieną. Bilietai perkeltiems renginiams galios tie patys, jų keisti nereikia. jei netinka nauja renginio data, jums reikia kreiptis į renginio organizatorių el. paštu [email protected] ir jums bus suteiktas kuponas. 

Spektaklis Principas Šiauliuose perkeliamas Iš spalio 22 dienos į 2021 m. balandžio 14 d. 18 val. ir vėl nukeltas į lapkričio 24 dieną.

Bilietai galios tie patys, grąžinimų nebus. Jei netinka naujai perkelto renginio data, galima kreiptis į organizatorių dėl kuponų.

Siekiant užtikrinti spektaklio “Principas” dalyvių saugumą ir būtinus atstumus, rugsėjo 16 dienos renginys perkeliamas iš vidaus erdvės į lauko erdvę. Esant lietingam orui prašome  pasirūpinti apsauga nuo lietaus.

„Siekiant užtikrintį saugumą renginiuose, keičiama renginio „Principas“ vieta. Visi bilietai galios ir vieta bus priskirta renginio dieną prie durų“. Rugsėjo 27 dienos renginys iš Vilniaus universiteto tetro salės perkeliamas į Muzikinis teatras „Legendos klubas“.

Bilietai perkeltiems renginiams galios tie patys, jų keisti nereikia. jei netinka nauja renginio data, jums reikia kreiptis į renginio organizatorių el. paštu [email protected] ir jums bus suteiktas kuponas.

 

Kovo 14 d. “Principas” Jonavoje perkeliamas į spalio 13 d.

 

Kovo 17 d. Rokiškis „Principas“. perkeliamas į rugsėjo 30 d.

 

Kovo 19 d. “Principas” Telšiuose perkeliamas į rugsėjo 29 d.

 

 

Balandžio 3 d. VDU Didžioji salė, nukeltas į rugsėjo 16 d. 19 val.

 

Balandžio 5 d. VU teatro salė, nukeltas į rugsėjo 27 d. 18 val.

 

Balandžio 7 d. Klaipėdos koncertų salė, nukeltas į rugsėjo 20 d. 17 val.

 

 

Dviejų dalių komedija PRINCIPAS

Režisierė Kristina Kazlauskaitė

((pagal A. Čechovo humoreskas)

Iš principo visi turi principus. Iš principo – principai yra svarbu. Visais laikais. Buvo, yra ir, turbūt, bus. Kartais tie principai virsta absurdiškai komiškomis situacijomis ir išprovokuoja dramatiškus konfliktus. Ypač – riboti, buki, beprasmiški, ne vietoje ir ne laiku. O ten, kur prasideda žmonių santykiai, na, patys suprantate… atsiranda tinkama erdvė emocijų amplitudei – nuo meilės iki neapykantos, pavydo ir kilnumo, nuoširdumo ir pozos, esmės ir smulkmeniškumo. Ir, štai, komedija virsta tragedija…

„Bet iš principo viskas baigsis gerai, šviesiai ir su viltimi“, – apie savo naujausią darbą sako aktorė Kristina Kazlauskaitė. „Principas“ – jos režisūrinis bandymas į didžiąją sceną kūrybiškai perkelti ir sujungti dvi rusų klasiko Antono Čechovo vienaveiksmes humoreskas „Meška“ ir „Piršlybos“. „Gal kišu nosį ten, kur man nederėtų. Bijau, drebu, bet kišu“, – besiruošdama premjerai jaudinasi K. Kazlauskaitė.

A.Čechovo ankstyvoji kūryba ne taip dažnai buvo statoma Lietuvos teatruose, tačiau ji išlieka aktuali, ironiška, joje atpažįstamos žmonių ydos, tuščios ambicijos ir kvailų principų susikirtimas su tikrove. „Ar jums atrodo, kad gyvenimas pasikeitė? O mūsų principai? Taigi viskas – tas pats! Keičiasi sistemos, technologijos, bet žmogus myli ir nekenčia, juokiasi ir verkia lygiai taip pat. Teatras mums leidžia į tai pažvelgti aštriau, ironiškiau ir kai kurias žmonių charakterio savybes išryškina iki absurdo“, – dalinasi mintimis K. Kazlauskaitė.

Nusiteikite 90 savo gyvenimo minučių praleisti, iš principo, su šypsena!

Pagrindinius personažus kuria profesionalūs ir žinomi Lietuvos teatro aktoriai:

Andrius Kaniava,

Gediminas Storpirštis,

Redita Dominaitytė.

Veiksmas: iš principo rudenį ir pavasarį.

Trukmė: iš principo dvi dalys po 45 min. Pertrauka be jokių principų neįskaičiuota, bet neišvengiama (kad aktoriai pasikeistų rūbą).

Būkit principingi – įsigykit bilietą ir įrodykite sau, kad sveikas humoras dar niekam nepakenkė.

 

DAUGIAU