Prof. R. Lampsatytės, jos mokinių, bičiulių koncertas

Prof. R. Lampsatytės, jos mokinių, bičiulių koncertas

Nacionaliniame M. K. Čiurlionio dailės muziejuje, V. Putvinskio g. 55, Kaune

Lapkričio 9 d., penktadienį, 17 val.

Įvyks  garsios pianistės Ramintos Lampsatytės (Vokietija) bei jos mokinių, kolegų ir bičiulių:  Jennifer Lindshield (JAV, sopranas), Lauros Latvaitytės (Lietuva, sopranas), Piter Hamon (Prancūzija, baritonas), Andriaus Vasiliausko (Lietuva, fortepijonas) koncertas.

Raminta Lampsatytė yra Hamburgo aukštosios muzikos mokyklos profesorė, žinoma pianistė, mokslininkė ir pedagogė, Lietuvos kompozitorių sąjungos garbės narė. Aukštos erudicijos pianistė-muzikologė pastaraisiais metais itin tampriai bendrauja su tėvyne ir kiekvienas jos atvykimas į Lietuvą yra surištas su įvairiais projektais, apjungiančiais mūsų šalies bei užsienio atlikėjus.

Koncertinė programa pasižymės naujais netikėtais atradimais. Klausytojai turės unikalią progą išgirsti itin retai atliekamą Vl. Jakubėno kūrinį „Legenda”, kurį skambins A. Vasiliauskas. Taip pat visus susirinkusius svaigins R. Lampsatytės bei A. Vasiliausko 4 rankomis atliekami F. Schuberto polonezai. Be jau minėtų kompozitorių koncerte skambės ir G. F. Händelio, G. Verdi, G. Puccini, R. Strausso, A. Bergo, F. Poulenco, S. Barberio bei F. Bajoro kūriniai.

Įėjimas nemokamas.

DAUGIAU